potrebujem rady, lebo sa necítim dobre...

Príspevok v téme: potrebujem rady, lebo sa necítim dobre...
nikuska.zak

Čawte ludkovia! mám 19 rokov 159 cm a vážim 63 kg !!! lekárka mipovedala, že je to veľa. som si vedomá, že jem blbosti, ale chcem s tým niečo robiť! poradte mi prosím nejakú menej trpkú dietu ( ktorá je vhodná aj pre zdravie a nemáva ten jojo efect ) chcela by som zhodiť aspoň 7 kilo to by bola moja normalna váha potom :) vopred ´DAKUJEM

valika 10

je jedna stranka na ktorej som si zakúpila už mnoho produktov na rozne ucely

maju super tovar a to aj na chudnutie hlavne dobre poradenstvo pokial im napises alebo priamo zavolas tak ti poradia ...

klikni

www.zdravie-imuno.sk

optid

pohyb urcite, pitny rezim a k tomu pravidelne uzivat lifePak + omega 3 marine, ktore zneutralizuju kysle prostredie v tele, prestanu sa bunky branit obalovanim tukom a nasledne prejde chut aj na nezdravu stravu, telo sa da do poriadku samo, len mu treba pomoct. Jedna sa o patentovanu ageLock technologiu, je skor zamerana na antioxidacnu ochrabu pred civilizacnymi ochoreniami, ale to ti hadam nebude prekazat, ked sa budes lepsie citit. Drzim palce.

optid

pohyb urcite, pitny rezim a k tomu pravidelne uzivat lifePak + omega 3 marine, ktore zneutralizuju kysle prostredie v tele, prestanu sa bunky branit obalovanim tukom a nasledne prejde chut aj na nezdravu stravu, telo sa da do poriadku samo, len mu treba pomoct. Jedna sa o patentovanu ageLock technologiu, je skor zamerana na antioxidacnu ochrabu pred civilizacnymi ochoreniami, ale to ti hadam nebude prekazat, ked sa budes lepsie citit. Drzim palce.