jedalnicek, denny prijem kalorii

Príspevok v téme: jedalnicek, denny prijem kalorii
Feliss

Dobry den..Mam 172cm a 63kg..Chcela by so schudnut okolo 5kg..Uz som zacala studovat dost veci co sa tyka stravy a vyzivy a kalorii atd.. Len neviem presne ako si mam zostavit jedanlicek..Uz som sa zacala stravovat podla odporucanii na nete, 5x do dna male porcie..Len neviem vymysliet co jest..Striedam jedla ako- varene vajce, kuracie prsia, cotagge cgeese . biely jogurt, 1 celozrnny rozok (1 x do dna jem pecivo), uz nemam napady..A neviem presne v aku dobu ake jedla jest...Viem ze vecer uz nie ovocie ani sacharidy...hlavne vecer neviem co mam jest...a este otazka, ako je to s dennym prijmom kalorii, alebo sa mam riadim kilojoulami? a pri chudnuti je vsade inak pisane no cca okolo 6000kilojoulov to ma byt, a kalorii asi 1500 kal..To mam chodit nakupovat s kalkulackou? :D :D

Sisi135

Daj si aj prílohu, potrebuješ aj sacharidy! Polovicu ako na obed. Nejakých 40 - 50 g zemiakov. Alebo 20 - 25 g cestovín, ryže. Okrem toho tú zeleninu, šampióny, môžeš ich poliať lúpanými paradajkami,...

Feliss

este tak ma zaujma, co k prsiam vecer??? mne uz prestavaju chutit take same...aj zo zeleninou teda...co by som mmohla k nim..nieco malee a lahke...ale neviem co...ale prilohu nie samozrejme, nieco ine

Feliss

nahodou sisa, vies ake je to fajne?? ja som sa naucila davat do slaatov jablcko, v skole ked sme varili ( hotelova). Nevarime na nejakej extra urovni, ale tak normalne veci sme si varili a raz tam bol aj taky recept, a uzasnee :D :D

Sisi135

Feliss nie je to veľa, malo by to byť na jeden krát, akurát z cestovín by som ubrala tak na 40 g lebo tam máš aj mrkvu. Akurát tri kusy kuracej šunky je neviem koľko moja má jeden plátok 16 g, ak je to nejak tak tak je to v pohode. Akurát mne tam nesedí to jablko. Nie výživovo skôr chuťovo, ale ak chutí tak ok

Feliss

na zajtra do skoly som si spravila toto: 50g cestovin(za sucha), jeden biely jogurt, korenie, 3 kusy kuracej sunky, stvrt jablka, paprika, mrkva...nieje to vela?? (na 2x to zjem)

carey

ahojte, no ja som dneska toho dost pojedla, ale bola som na steperi 45min, tak snad som to spalila... Po cvicenie som si dala pol cottage s bielkom :) dobru noc

Sisi135

Juj so sójou opatrne, obsahuje isté hormóny, vhodné najmä pre ženy v prechode. Je vhodná tak 1 max 2x do týždna, takže sójový deň by som ja moc nedávala