Môže sa vrátiť všetko do starých kolají ?

Príspevok v téme: Môže sa vrátiť všetko do starých kolají ?
princess88

Ahojte, mám priateľa cca 3 mesiace. Zo začiatku bolo všetko krásne,stále mi volal, písal, chodil za mnou aj keď medzi nami je diaľka cca 200 km. Vôbec mu to nerobilo problém. Teraz po 2,5 mesiacoch sa všetko zmenilo. Už mi skoro vôbec nevolá, keď mi zavolá alebo náhodou napíše tak mi síce povie že ma veľmi miluje a nikdy neopustí, ale už takmer 3 týždne za mnou nebol, napíše mi iba ,, keď sa mu dá,,. Už si nevie nájsť ani 2 minúty čas na sms alebo mi zavolať ako dakedy. Volali sme spolu hodiny a každú chvíľu teraz sa to vôbec nedá porovnať. Mali sme už krízu, ale všetko sme si vysvetlili a bolo všetko v pohode. Mám pocit že som mu veľa odpúšťala a dala som mu akúsi istou že ho neopusím, lebo ho milujem. Bojím sa, že môj vzťah ide dole vodou, ale nechcem to lebo mi na ňom veľmi záleží. Poraďte čo mám robiť, nechcem aby sa to skončilo, ale nemôžem byť na všetko sama ... chcem aby sa všetko vrátilo do starých kolají, kedy bolo všetko krásne ... poradte mi prosím... Ďakujem Priateľ má 23.

princess88

pred tým chodil za mnou pri každej príležitsti... možno som si to pokazila kúsok sama ... lebo som mu dala prisliš najavo že ho milujem... nepomohlo by prejaviť trochu menej záujmu z mojej strany, nech si nieje taký istý ? možno ma naháva čakať schválne... aby zistil koľko toho vydržím ...

joja01

aký ja to vlastne vzťah? ako často sa stretávate, toto nemá zmysel ináč. možno si to časom uvedomíš. Nájdi si niekoho z okolia, ale tá vzdialenosť nie je dobrá 220 km. Nevieš čo on robí vo voľnom čase. Podľa mňa by si to mala ukončiť, z jeho strany už záujem nevidíš. Tak držím palce

Najčítanejšie články