Escapelle pomoc

Príspevok v téme: Escapelle pomoc
XYZW

Ahojte ... potrebovala by som súrne poradiť.Viem že tato tema tu už bola rozoberana ale i tak :
približne pred dvomi týždnami sme mali s priatelom divny večer a kedže v tom čase sme nemali ochranu a zrazu som sa ocitla hore ale iba na pár sekúnd ostali sme v šoku ... teda mala som den po menštruácii a bolo to na možno na 20 sekund ale i tak som si potom dala escapelle pre istotu. S touto tabletkou som mala skusenosť prvý krát a po asi 6 dnoch som dostala menštruaciu znova, bola veľmi silná ale trvala tak 4 dni no od vtedy mám napuchnute brucho a slabe bolesti ... može to byť z toho alebo ako to mám brať lebo neviem ... momentálne som v zahraničí tak asi tak skoro nenavštívim lekára ... može sa niekto k tomuto vyjadriť ? niekto kompetentný ak je tu ?? za rady dakujem

mataBB

hej je to normalne

trochu nerozumiem..pisala si ze to trvalo 20 sekund a tvoj priatel nevedel ci sa nieco stalo? ved hadam by sa tak rychlo neurobil...

XYZW

dakujem za názor ale potrebovala som pomoc ... a nemyslím si že to bolo nerozumne kedže mi to navrhol sam priatel kedže nevedel teda nebol si isty či sa niečo nestalo či nie ... a myslím že je všetko možné ... inak si dávame pozor stále ... takže neviem ... ja som chcela vedieť len to že či mi može byť stále zle, a že či je normálne ked mám vytok a taketo veci ...

mataBB

no ja k tomu poviem len to, ze escapelle sa berie ako nudzova antikoncepcia, ked sa stane nieco co sa stat nemalo, teda ked sa chlap urobi a ty nechces mat dieta...kvoli 20 sekundam si si len zbytocne rozhadzala cyklus a narusila vlastnu hormonalnu hladinu, tak sa neni preco cudovat, ze si na tom tak ako si..opakujem-zbytocne vyhodene prachy, fakt zbytocne, uvedom si ze je to velmi silna tabletka a nie je zrovna urcena na taketo zbytocne pouzitie