Som zavisly na marihuane

Príspevok v téme: Som zavisly na marihuane
007-JARO-007

Dobry deň, mam podozrenie že som závisly od MARIHUANY slengovo povedane od trávy. Sice sa hovorí že to neni navykova latka,ale už posledne 3 roky , každy jeden deň si davam velke davky tejto drogy cez "vodne bongo" za tieto 3 roky som stym skušal dosť vela krát prestať ,ale vždy som prestal iba na určity čas a potom som znova do toho padol. Zavislosť sa prejavuje na psychike , keď si nedam ďalšie vodne bongo , tak som podraždeny , nič ma nebaví a sem-tam v noci neviem zaspať. Poraďte da sa stou zavislou nečo ešte urobit ? ale už iba liečenie ? Dakujem

SOAD

Na tráve nemôžeš byť závislý. Len od pocitu. Samotná tráva absolútne neobsahuje nijakú návykovú látku. Je to skôr rekreačná záležitosť. Ale u mladých ju beriem, že nič sa s tým nedá robiť. Sama som sa k tráve párkrát dostala, že som netušila, že ten človek má rád za oči brzdové svetlá. Osobne som s tým trhla, lebo som začínala cítiť zmenu osobnosti. Také dojazdy, až som niektoré veci urobila bez rozmyslu. Všetko mi bolo vkuse jedno. Mozog si začínal zvykať na tieto postoje, nie na THC. Takže... Musíš byť v stresových situáciách, ktoré ťa tlačia do takejto formy slobody. A keďže si si zvykol na to, že filozofuješ a dianie okolo teba s tebou nesúvisí, bude to len psychická cesta. Znovu si uvedomiť, že tie panchartské problémy si ťa vždy nájdu. Ale verím, že to zvládneš.

Slivovicka_mnam

Ahojte všetci. Ja som Jožko a mam rád palenku, Lebo nič nie je lepšie ako si vypiť. Lebo to je super pocit si tak užiť. Síce na druhý deň može bolieť hlava ako vás tak aj manželku s toho ako som jej prijebal kurve no ale to je vedľajšie. Takže, prečo si radšej vypiť ako zahulic ? je to jednoduché lebo keď fajčíte viac ako 2-3 roky v kuse tak to sa začnu prejavovať nasledky. Schyzofrenia normalne ideš domov a zrazu v obchode si ani nevieš jak. Pohodička stava sa mi kamoš Fero vravel no. Ďalšia vec šak to jak ti mozgove bunky zabija. To takov jeden džojnd si daš a už si hlupši o trošku. no nie až tak ale rokmi sa všetko ukaže. Moj kamarat druhy čo sem tam pride do karčmi ta on hovoril že normalne kuril kuril rok a už si nepamätá nasobilku no ha a je to tu. a posledna najhoršia vec toho sa neda zbaviť to si stači zakuriť tak 10 krat by som povedal hej a hneď zavislosť prichadza. doma predaš zlato všetko aby si mal totu marišku. Normalne sused mlady predal normalne vchodove dzvere už bo tak chcel totu gandžu a hadaj jak dopadnul vykradli ho no. Takže z toho vypliva že treba sebe vipic a žic. šak to žiadne riziko nie je jedine že prideš domov daš žene cez pysky aspon 2 naj nepičuje a ešte možeš zabiť ľudí na aute keď opitý pojdeš ale ja chodim len raz do týždňa pod vlivom za volant takže pohoda a potom všetkom ešte by som odporučil radšej to prehaňajte z alkoholom ale ten nezabija mozgove bunky,..... až tak. A pripomínam marihuana je síce rastlina ale má vysoký obsach toksínov v sebe a zabíja vás pomali všetkých takže radšej vypi a zabav dajake automaty šak možno vyhraš jak ja včera 20 €. no to je už všetko takže dufam že ste pochopili význam tohto textu. (zdravím všetkých stonerov čo tu prispeli normalnim komentarom a nie takým zmanipulovaným a nevedomím názorom ako ostatný peace)

Default123

Som zavisly... citam si tieto prispevky a uvedomujem si ze som naozaj zavisly. Stale som si to ospravedlnoval tym ze podnikam, sportujem a staram sa o seba a toto by zavisly clovek nerobil, ale pravda je taka ze fajcim uz asi dva roky skoro kazdodenne a za tie dva roky som sa v nicom skoro vobec neposunul vpred. Skor to zacina vyzerat tak ze v praci sa uz tak nedari a zacinam sa trochu asocializovat. Stretavam sa s priatelmi coraz menej a do sportu sa musim coraz viac nutit. Fajcenie je super ked ho clovek kontroluje a fajci raz za cas ale ked nad tym stratite kontrolu tak fajcite lebo uz proste musite. Kaslem na to! Dosahovat uspechy ma bavilo viac ako toto.

jedlicka

nehulic a tie narody, kde sa huli vo velkom, tam to znasaju lepsie?
a mozem sa ta spytat na pocity, boli podobne ako po alkohole? len zo zvedavosti

nehulic

Prestať húliť neni až také tažké ja som tiež húlil dennodenne od rána do večera ale keď mi začalo prepínať v hlave prestal som a vydržal som 9 mesiacov a začal som zas. Potom po 1,5 roku každodenného húlenia som zas začal mať pocit že strácam hlavu tak som prestal a trvá to do dnes a ešte dlho bude. Ak nechceš skončiť ako treťotriedny primitívny asocial tak prestaň, lebo tráva ťa pripraví o hlavu ani nebudeš vedieť ako. Ćo sa týka mňa tak u mňa platilo klin sa klinom bije a veľmi mi pomohol alkohol. Potrebuješ to niečim nahradiť, tu sa ani nejedná tak o ten stav ako zvyk nemať čistú mysel a keďže tvrdé drogy asi brať nechceš začni piť (s mierou samozrejme) Takto to rieš dočasne kým neprestaneš myslieť na travú, a nevracaj sa k nej lebo tráva je jedna veľká fabrika ma ľudí bez snov, primitívom a asocialov, a myslím že to už je samé o sebe motivácia prestať...

tatana1378

Pokial to takto pocitujes tak urcite s tym nieco rob a chod na liecenie..Je fajn ze si to sam uvedomujes..Horsie by bolo keby ti to druhy hovorili a ty by si si to nechcel priznat

marky2222222

Začal som nefajcit....Dnes je druhý deň čo som nemal....Stále som nervózny ale verím že to prejde...Náhradu mám ..Venujem sa futbalu...Milujem futbal a svoju priateľku takže kvôli tomu prestávam som pevne rozhodnutý držte palce

marky2222222

Začal som nefajcit....Dnes je druhý deň čo som nemal....Stále som nervózny ale verím že to prejde...Náhradu mám ..Venujem sa futbalu...Milujem futbal a svoju priateľku takže kvôli tomu prestávam som pevne rozhodnutý držte palce