Farbenie vlasov

Príspevok v téme: Farbenie vlasov
Silvika.p

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať na váš názor či farbiaci šampon menej ničí vlasy než farba. Mala som už ale tri krát farbené vlasy, len začali mi potom vypadávať, možno aj zo stresu, z novej školy a tak. Len moja svetlá farba sa mi nepáči a chcela by som opäť tmavšiu, len pokým sa mi znova tým vlasy pokazia tak nechcem riskovať.

horatio

skus farby z lekarne SANOTINT - bez amoniaku, setrne a hlavne sa vymyvaju a nevznikaju odrasty, mam skusenost, ze aj svetle odtiene chytaju trochu do tmavsa, tak za pokus to stoji, pretoze ak by sa ti odtien nepacil, tak sa do mesiaca urcite vymyje. ja nakupujeme aj cez net na www.fiore-sk.sk najma ked si k tomu kupujem aj ine vyrobky, cize sa mi to potom aj s tym postovnym oplati viac, popripade skus na tej stranke pozriet v sekcii predajne miesta, ci ju nepredava lekaren aj v tvojom meste.

nathália08

používam loreal casting,tie zmývatelné,no neviem naozaj či je dobrá.
Ale moje vlasy nie sú kvalitné,stale používam,masky,oleje-všetko možné-mne asi pomôžu iba nožnice:(

luludinka

najlepsie setrne farby k vlasom dostupne k domacemu pouzitiu su rozhodne loreal su sice drahsie ale dlho vydrzia a vlasky tolko nenicia ako tie lacne paletky za cca 3 eura :) je rozdiel dat za farbu 3 eura a 10 eur vase vlasy to tiez pocitia a bude navonok krajsie a lesklejsie pretoze loreal farby maju aj pribalene vo farbe velmi dobre a vyzivne masky no ja si ich neviem vynachvalit zacinala som palette ale vlasy mi padali po celom byte vlasy, na obleceni, v sprche... proste vsade a s lorealkou mi nevypadavaju

majusikk

zalezi od konkretnej farby....ja som nebola spokojna s palette farbami ani s londou...z tych mi vypadavali vlasy....ale dobra je napriklad Schwarzkopf Perfect Mousse