Potrebujem do leta zhodiť aspoň 8 kíl

Príspevok v téme: Potrebujem do leta zhodiť aspoň 8 kíl
Gwen

Ahoj...možno sa tu takéto témy už objavili, nie som si istá, ale to je teraz vedľajšie. Do leta potrebujem schudnúť minimálne 8 kíl. Netuším ako to mám však dosiahnuť. Držať drastické diety netúžim, keďže som to už skúšala, ale vždy keď sa dám na niečo také, tak ma často bolí hlava, krúti sa mi a nohy ma ledva nesú. Rozmýšľala som aj nad 90-dňovou diétou, no nikde som nenašla presný opis tých jedál, ktoré by som mala jesť, alebo nejaké recepty a tak...vedeli by ste mi nejako poradiť, prosím?

gogo_inka

tak ste museli papat ine nezdrave jedla. odporucam kaloricketabulky.cz :)

a priberanie neznamena len jest sladkosti, by ste sa cudovali ako sa pribera napriklad zo zemiakov. vsetkeho vela skodi

Gwen

a to je to najhoršie na tom .. že proste aj ja som vyskúšala všetko možné, nejedla som vyprážané .. skúsila som nejesť chleba a tak ... a pribrala som :( proste to že sa snažím a nič z toho ...

gadget2

čawte, ja som teraz cez pôst nejedla sladkosti vôbec 40 dní... a pribrala som 5 kg... a tiež nechápem, že z čoho...

gogo_inka

ahoj, tak isto potrebujem do juna zhodit 8 kil ako ty :)

za 2 tyzdne som uz zhodila 2 kg,,, a to tym ze jem pravidelne (ziadne sladkosti, vysmazane jedla, pecivo len 1x denne) + pohyb 2-3 krat do tyzdna a to plavanie, bicyklovanie, korcule.

Skus a uvidis :), najlepsie na tom je ze vobec nehladujem.

Ak chces schudnut, musis jest !!!