Podarí sa nám to do leta??

Príspevok v téme: Podarí sa nám to do leta??
veronn

ahojte spolubojovníčky a spolubojvníci proti tukovým vankúšikom a kilečkám navyše...Začala som chudnúť od 18.3.2011 pri mierach 168cm/76kg.Moja momentálna váha je 72kg,ale zišla by sa mi nejaká spolubojovníčka,alebo aspoň nejaká tá psychická podpora,aby som v tom boji pokračovala aj naďalej a nepoľavovala...Samozrejme aj za všetky dobré rady budem veľmi vďačná...Pridá sa niekto,nech sme fešandy do leta??

Katka87

Ahojte baby, som tu nova, nebudem citat vsetky vase prispevky lebo ich je tu uz strasne vela. Som zo seba zufala :-( Vobec sa mi nedari schudnut ani trochu. Myslim, ze asi najvacsi problem je moje prezieranie. Jem vacsinou len 2x denne, niekedy medzi tym este cosi dzobnem. Ale min raz za den a niekedy i 2x sa dobre prezerem, ze mi je potom aj par hodin zle. Viem ze to nie je dobre a zeby som s tym mala prestat, mala by som jest normalne. Vzdy ked sa prezerem si hovorim, tak to bolo naposledy... Ale ked ja sa neviem ovladat. Ked zacnem zrat, tak mi tak hrozne chuti, ze neviem prestat. Dneska som bola po dlhsom case v posilke a vsade zrkadla, no moc dobre sa mi na seba nekukalo, aj ked som si dala hodne volne tricko. A potom som si vypytala vahu a to nebol asi dobry napad, az depky mam z toho cisla co som videla :( Cvicit som skusala aj v minulosti, niekedy mi to vydrzalo aj par mesiacov ale nikdy to nemalo ziaden efekt. Asi mam spomaleny metabolizmus a to prezieranie to je nocna mora.

velrybka

zeny :) ja som dnes zahajila svoj 6 tyzden! aka som stastna ze sa mi celkom dari,ze som fakt sekla s tým prezieranim :) a nemyslite si ze aj ja to robim na 100%,ale iba na takych 95% :P
aj na mna pride niekedy slaba chvilka,ale dolezite je aby ste jej nepodlahli...a ked jeden den trochu prezeniete s jedloom hlavne sa tym nedajte pohltit a zcnite od znova,hoci aj po 150x...a uz 6 dni cvicim :) nechcem sa chvalit len sa cchem s vami podelit o moju radost aby som aj ja vas trochu povzbudila...tak ako priblizujete sa k svojmu cielu? ja ano,dufam ze uspesne a ze ked sa 1.septembra postavim na vahu tak ta bude cislo pod 75kg...a vidim ze sa tu pridavaju aj nove baby :) vitam vas,len sa nedajte odradit prvymi neuspechmi ako som to robila ja...

takze aj pre vas nieco o mne...som velrybka a cchem byt rybka :D zacala som 2.5 s vahou 85 kg,vyska 170..ciel 75kg cca 1.9,dufam ze by to mohlo byt aj viac..zatial neviem kolko som dala dole,najbliezsie sa budem vazit 1.7 spolu s vami...ale citim ze su mi ovela volnejsie nohavice,takze cca 4kg mohli ist uz dole...stravujem sa PRAVIDELNE! cca kazde 3-4hod,4-5x denne, denne min 3l cistej! vody...od 1.6 som zacala cvicit,kliky derpy,brusaky,...denne aspon pol hod prechadzka (okrem ineho bezneho pohybu)

drzim vam palce! do boja! :D

Kaliova

Ahojté všetci chudnúci:) Pridávam sa k Vám aj keď len s malým cieľom schudnúť nabrané kilečko:). Mimochodom minulé leto teda do minulého leta som chudla a schudla som zo 60kg na 47kg pri výške 164cm myslím ideál- aspoň pre mňa, teda mne je dobre a to je hlavné. Teraz mávam tak 48...a bojím sa aby to nešlo zase vyššie. V mojom prípade musím ubrať hlavne sladké- milujem jojo cukríky! Držte sa:)

Liliiii

veronn

teraz začínam 3tí mesiac
potrebovala by som zhodiť späť nabraté kg nakoľko v mojej terajšej - sedavej práci som pribrala 5 kíl za 9 mesiacov
necvičím ani nič podobné - robím dvanástky v práci takže aspoň sa snažím stravovať zdravo
aj keď v dobe denných menu a fast foodov je to pre mňa moc zložité :(

veronn

Liliii ahoj :-) Ci je prazenica o.k??Podla mna raz za cas urcite neuskodi.Ja som si dnes spravila tak,ze na kvapke olivoveho oleja som osmazila cibulku,potom na kocky nakrajanu sunku a dala som si 3cele vajicka a do toho este nakrajany cibik(tu zelenu cast mladej cibulky).Dala som si k tomu este plno cerstvej zeleniny a bolo toho teda viac nez dost...Urcite necakam,ze od toho teraz schudnem,ale radsej si takto dopriat raz za cas a hlavne na ranajky,ako potom jest jedno cez druhe...Ked chcem dietnejsie,tak si robim prazenicu iba z bielkov(tie mozes neobmedzene) alebo dam 1cele vajicko+niekolko bielkov a zelenina...
A ty ako dlho sa snazis takto zdravsie stravovat?Je to za cielom schudnutia alebo mas na to ine dovody?

Liliiii

veronn
Ahoj, dlhšiu dobu si čítam vaše príspevky a aj ja sa snažím si upraviť jedálniček
preženica na raňajky je teda OK? A z kolkých vajíčok si robíš ?? A na masielku?
Ďakujem :-)

veronn

ahojte baby,joooj tak to aby vam ta skola ozaj uz skoncila...nezavidim vam toto stresove obdobie.
JanulQQQa ano,po operacii boli bolesti,ale je to individualne,niekto ich ma a niekto nema ziadne...ale poviem ti,ta bolest asi stala za to,ked od teraz uz okuliare budu len v sufliku :-)
A som strasne rada a hrda na teba,ze to vsetko teraz neberes ako zamienku,ale aj napriek tomu sa snazis alebo budes snazit jest zdravo...a ako hovoris,sme len ludia.My sme napriklad vcera boli s priatelom v restike,on si dal pizzu a ja som si dala grilovaneho lososa s kopcom zeleniny a k tomu mi dali aj pizzu,ale len ako chlebik na sucho...Toho pizzoveho chlebika som zjedla minimalne a natlacila som sa rybou a zeleninou.Samozrejme dala som si 2hryzy pre chut aj s priatelovej pizze a bola som maximalne spokojna...A aj vecer som jedla toho dost vela (hihi vcera mi nejak chutilo) a aj trocha sladkeho som si dala a isla som spokojne spat :-) Rano som sa zo zvedavosti postavila na vahu a vies co,nemala som ani o deko naviac :-)Tak,ale dnes uz samozrejme pokracujem v mojom jedalnicku a rano som mala prazenicu na cibulke so sunkou a teraz na obed budem mat kuracie stehienka so salatom,mnam :)))

JanulQQQa

Presne velrybka... Ty mas to skuzkove teraz nie? Takze vies o com hovorim...Proste organizmus je uz tak unaveny zo vsetkeho,ze proste volno potrebuje... :) A ja mam opacny problem...cez den sa ucim, takisto nepravidelne a potom vecer som hladna,dam si len nejaky pohar mlieka na nasytenie abo co...alebo uplnu somarinu,a a potom mi je z toho zle, a to neni pritom az take zle noo :( ale to nepravidelne stravovanie pri odpdnuti tolkych stresov skole by asi trebalo vypustit :) Alebo zeby sme zacali hned?:) proste mozno aj ten mozog budem lepsie pracovat :D

velrybka

janulQQQa ja som na tom podobne,uz potrebujem volno..psychika je uz dost znicena z toho ucenia :D a mne nechuti jest ked sa ucim,ale jest sa musi pravidelne..

JanulQQQa

Veronn ja si myslím,že 6kg je naozaj pekné číslo,aj ked to neprislo hneď ale až po niekolkých mesiacoch...Ale aj keby si toto mala schudnúť ročne,tak je to uzasne cislo... Ked si vezmes ze pomaly cely zivot s tym bojujeje...co je to niekolko rokov?

A my sme ludia :) Nemozme ist do vsetkeho na 100%...Proste ak by si mala byt na seba prisna az moc...verim ze by nam to dlho nevydrzalo....uz len preto,ze by si potom stale myslela na jedlo...lebo hento nemozem toto nemozem...To je psycho :)

A tvoj jedalnicek je dobrý,a urcie si z neho nieco vezmem :)

A operácia, teda po operacii to velmi bolelo? Da sa to vyzdrzat?:D nestas ma :)

Netuším co je so mnou, ale viem len to, že uz potrebujem to vytuzene 2 mesacne volno. Uz to moj organizmus asi velmi nezvlada :) Len ucenie ucenie a ucenie...Naozaj to uz asi prehanam :) Proste uz potrebujem nejaky oddych...

A veronn ja neodchazdam, toto neni zamienka prestat :) Ved ja len zdravo papam, a zdrave papanie mi nijako nemoze ublizit...prave naopak...Som tu s vami, a tahm to svami az dokonca :) Predsa toto je zivotny styl a sposob byt zdravsou...nemam dovod prestat :)