Podarí sa nám to do leta??

Príspevok v téme: Podarí sa nám to do leta??
veronn

ahojte spolubojovníčky a spolubojvníci proti tukovým vankúšikom a kilečkám navyše...Začala som chudnúť od 18.3.2011 pri mierach 168cm/76kg.Moja momentálna váha je 72kg,ale zišla by sa mi nejaká spolubojovníčka,alebo aspoň nejaká tá psychická podpora,aby som v tom boji pokračovala aj naďalej a nepoľavovala...Samozrejme aj za všetky dobré rady budem veľmi vďačná...Pridá sa niekto,nech sme fešandy do leta??

brontanaska

no baby. jem tak ako doteraz. nic vyprazane,nic sladke,slane. veci z jedalnickov. 5x denne, plno zeleniny, bielkovin. snazim sa pomenej sacharidy. no uz 5. den beriem HAK a viete co ? pribrala som dalsie kilo :( ja neviem ci to je voda alebo co, ale mam momentalne 53 a denny prijem cca 6000-6500 KJ. ja neviem kde je chyba, zacinam byt z toho zufala :( kebyze nemusim HAk neberiem,ale najhorsie je, ze musiiim (zdravotne problemy )

Katka87

veronn: diki za rady. Tak dnes sa mi fakt po neviem ako dlhej dobe prvy raz poradilo sa konecne neprezrat a dat si 5 mensich porcii denne, z toho jedna porcia bola len banan a druha kus melona. Potom tam bola celozrnna ryza s tuniakom a na ranajky vlocky s bananom. Tak som rada, lebo o takomto case som sa casto citila tazko z toho, jak som bola este prezrata. Ked som bola v kuchyni a pozerala na to jedlo, mala som chut sa na to vrhnut a zozrat to, ale neurobila som to. Dufam len, ze raz ma tieto zrave chute prejdu a ze nebudem mat problem prejst okolo jedla bez toho, aby som mala chut sa na to vrhnut.

veronn

ahojte baby,tak co,ako sa nam dari??Ja mam pred mojimi dnami,tak to nie je ziadna slava,ale verim tomu,ze ciel,ktory som si dala,a to je kazdy mesiac schudnut 2kg,dodrzim :-)
Katka87 vitaj medzi nami...a neviem,kazda si musime najst ten svoj styl,ale myslim,ze tie najdolezitejsie zasady platia u kazdej jednej.A to su napr.prijem by mal byt mensi ako vydaj energie.,pit 2-3litre vody alebo nesladeneho caju denne.,obmedzit sladkosti,vylucit biele pecivo ci vyprazane veci.,jest 5x denne mensie porcie je zaklad zdraveho a dlhodobeho chudnutia.,strava by mala mat obsiahnute vsetky latky telu potrebne.,ovocie jest doobeda,vecer hlavne zeleninu a bielkoviny.,naposledy jest 2hodiny pred spanim...A je toho urcite aj viac,ale ked si osvojis aspon tieto zaklady a nebudes robit na svojom tele zbytocne pokusy,ako my ostatne,tak sa vyvarujes zbytocnemu jojo efektu a trapeniu sa...Vlocky su podla mna fajn skor na ranajky,ale vsak ako myslis...
Velrybka tesim sa s tebou,ze uz 6tyzdnov mas za sebou a ze to okolie na tebe bada a ze nohavice su stale volnejsie a volnejsie... :)))Vazis sa aj ty 1.7.potom??

Katka87

velrybka: no kazdy hovori nieco ine. Citala si knihu od Edity Sipeky? Ta prave odporuca postne dni, hoci v tie dni nie uplne hladovat, ale jest len celozrnny chlieb alebo celozrnnu ryzu. Ale treba to uz tak praktizovat navzdy, nieze zase nejaky cas akoze dieta a potom hura zas mozem zrat kolko chcem. Ja sa chcem este zamerat na ovsene vlocky s vodou, Edita ich tiez odporucala, ze prvy tyzden na veceru len tie. Pred casom som to uz skusala, isla som do toho trocha s odporom, ze to bude hnusne, ale nebolo to az tak zle, dalo sa to aj to zasytilo. Kazdy odporuca iny system chudnutia, ja chcem v kazdom pripade nedrzat ziadne drasticke diety. A ako chudnes ty? Len to, ze jes 5x denne male porcie ci aj ine metody mas?

Katka87

lili17: tak to je naozaj divne, o tom som este nepocula. A priberas tuky, alebo si pripadas stale rovnaka len proste vaha ukazuje viac? Neviem, ci moze organizmus zadrziavat tolko vody? Pocuj, skus este napisat do lekarskeho fora www.edusan.sk tam sa mozno niekto kto sa viac vyzna k tomu bude vediet vyjadrit. Urcite ale nezacni zas menej pit, nie je to zdrave a nic to nevyriesi. Mozno tvoje priberanie ani nesuvisi s tou vodou, mozno to v tom case zacalo nahodne. Sleduj sa, ci nemas ine priznaky choroby, bezdovodne priberanie moze mat napr. za nasledok problem so stitnou zlazou.

velrybka

katka :) ja uz som dnes zacala 6ty tyzden :) a nedavaj si ziadne postne dni,len proste zacni normalne jest,ziadne bananove dni :) zajtra si daj na ranajky nejake musli s jogurtom,alebo celozrne pecivo s maslom a zeleninov..zacni normalne jest lebo takym stylom nikdy neschudnes,ver mi mam to vsetko na sebe odskusane..potrebujes dostat svoje telo do normalneho travenia,takze musis jest! ja som tiez kedysi mala o 20kg menej :/ ale posrala som to a chcem to napravit a uuz aj to napravujem! caka ma este dlha cesta...a aj obed si daj normalny,no nie nieco velmi kaloricke ale normalne sa najedz..ty musis iba proste normalne zacat jest :) a dokazes to!

[zruseny13]

baby mám jednu blbu otázku
kedysi som nedodržiavala pitný režim vypila som maximálne pohár vody... vôbec mi to nechýbalo bola som blbá

odvtedy čo denne vypijem 2,5 litra vody /cca/ čo je asi 3 mesiace mám viac o 4 kilá :( :(
čím to je:/

Katka87

velrybka: diki za povzbudenie, no skusim to :) Uz som si aj vela krat povedala, ze si raz do tyzdna zaradim postny den, doteraz sa mi nepodaril ani jeden. Ale snad tu pri vas najdem motivaciu, vsak v skupine to ide myslim lahsie :) Inak mam 174 cm a taham na 70 kg. Kedysi som bola stihla, mala som o 10+ kg menej, kde su tie casy, ked som mohla nosit kratke tricka a ukazovat brucho. Teraz mi je zle samej zo seba ked vidim svoje brucho hoc len pod trickom. Vsetko sa pokazilo, ked som v 24-roch rokoch prestala fajcit, vtedy sa mi pokazil metabolizmus. Pol roka na to som pribrala o jednu konfekcnu velkost a potom to uz bolo len horsie a horsie. Predtym som mohla jest co som chcela, vzdy som bola hodne na cokoladu a sladke, kludne som si mohla dat hocikolko cokolady aj o polnoci, aj na ranajky, nepribrala som. Teraz? Cokolade sa vyhybam, aj tak mi je to na prd. Uz som sa tak dokafrala, ze uz ani neviem ci som hladna alebo nie. Ale nakupila som si teraz kopu bananov, vraj maju malo kalorii a pri diete su idealne, no uvidim. No som rada ze aspon tebe sa dari uz tyzden :) Snad na to aj ja najdem silu. Kedysi som nasla silu prestat fajcit, tak snad najdem silu aj na toto. Ale tiez mi to vtedy trvalo 7 rokov kym som prestala fajcit, tak teraz je uz aj najvyssi cas zacat sa normalne stravovat.

velrybka

Katka87 ahoj :) vitaj medzi nami,my ta tu mozeme jedine povzbudit ze to dokazes,ale musis zmenit strvaovanie jedine TY ! 2x do dna jest nieje dobry napad,z takeho jedenia budes iba dalej priberat :/ mne trvalo tiez dlho kym som sa spamatala,no a keby mozem vratit cas tak nikdy nedovolim aby som sa dostala na taku vahu ako som...kolko merias? vaha? vidis vies co je sprvane,ze aj ked budes cvicit ale nebudes papat normalne tak nema to ziaden efekt...takze od zajtra zacinas,ok?! :) pekne 5X do dna...zvladnes to len sa musis do toho pustit na 100%..je to tazke ale odmenou bude tvoja spokojnost,ver mi..