Skúsenosti s hormonálnou antikoncepciou CHloe

wcielka

ahojte, ja som zacala brat chloe pred mesiacom. mam strasnu zmenu nalad, dufam, ze to rychlo prejde.dnes je 5 den co uzivam placebo tabletky, ale menstruacia sa mi este stale nedostavila, mal niekto podobny problem?diky

líana

Ja užívam chloe už druhý mesiac a nevidím žiadne účinky. Ale zas nemam ani problemi, nepriberam, ani žiadna zmena nálad, len proste ako by som nič neužívala. Myslíte, že to zabere až neskôr?

kikula

ja pouzivam chloe a chcela by som sa opytal niekoho kto uz ich uziva dlhsie ci ma s nimi nejake zle skusenosti a hlavne ci sa s nich nepribera.DAKUJEM

nikka

Devy nestrašte ma s tym priberanim. Mne sa podarilo schudnut na terajsu vahu, s ktorou som maximalne spokojna. Ak by som mala zas pribrat, tak si to asi hodim. Vcera mi akurat predpisala doktorka tiez Chloe. Nabuduci tyzden to mam zacat uzivat, ked dostanem menstruaciu. Ale ak mam pravdu povedat bojim sa vedlajsich ucinkov.

lea

Medvidku, chcela som ti poslat mail,ale vratil sa ze adresa je zla :) tak ak chce predsa predat tabletky, ozvi sa mi, dik.

livi

holky pište, pište ako to je s tou chloe či sa pribera alebo nie..čoskoro je tu leto tak nechcem byť vypasena ako prasiatko

medvidku

Ahojte baby mam aj ja problém,moja gynekologicka mi predpísala tabletky CHLOE a ani mi nepovedala na aký problém sú určene ja nemam ani akne ani iné kožné problémy takže asi si myslím že by som ich nemala užívať ani neviem prečo mi ich predpísala:(Tak by som Vám ich chcela ponúknuť ak ich niektorá užívate alebo chcete užívať za dobrú cenu stoja 634 sk na 3 mesiace odo mňa ich možete mat za 500 sk sú nové - kúpila som ich pred týzdňom:)ak by ste mali záujem tak mi napíšte na mail medvidku@atlas.sk a dohodneme sa.Pošlem aj na svoje náklady.Vďaka

blondi2

doc to je tak, ze som doteraz brala Minervu ale kozna lekarka chce aby som presla na Diane, tak mi lekar odporucil Chloe, ze je to to iste a lacnejsie.