Kedy ste mali prvé dieťa?

lea12345

.ja planujem tak v 29-30 (teda o 5-6 rokov).... este totiz pokracujem v dalsom studiu a potom este aspon chvilku pracovat... doba a zivotny styl sa menia a tak podla mna sa vekova hranica kedy je to idealne, posuva vyssie a vyssie... okrem toho si myslim, ze budem viac psychicky vyzretejsia na dieta...

milovna

ja planujem tak 26.uvidim,dufam,ze to bude tak akurat.a druhe dieta by som tiez chcela,ale trosku mam obavy z toho,ze budem musiet byt dlho doma.chcem sa spytat ze ako ste dlho na materskej?alebo boli?dakujem

Zojka25

Ahojte...mam 19 rokov a som v 5 t.Priatel ma 28.Babatko sa mi narodi ked budem mat 20 rokov a tri mesice.Velmi sa tesim,ze budem mamina:-)

radana21

u kazdeho je to ine...ja som mala 19 ked sa mi narodilo prve,partner o 3 roky starsi pracoval ale zil u rodicov...ked si to teraz predstavim,davam klobuk dolu sama pred sebou:0
zijeme dlhu dobu v zahranici nasa zivotna uroven je o 200 percent vysie a netrufnem si na druhe....

modrofuzik11

ja som mala prve dieta vo svojich 30tich rokoch. teraz, po 20 mesiacoch, cakame druhe. chcela som si to odbudnut jednym supom. uvidime, ci to bol dobry napad...:). podla mna zavisi najma od povahy zeny. co chce a co nechce. mne vyhovovalo venovat sa najprv kariere a praci a teraz si v pokoji uzivam matersku. v praci som si dokazala, co som potrebovala:) a teraz sa venujem krpcovi. ale kazda sme ina. je dolezite mat dieta vtedy, ked citime, ze na to prisiel cas. vtedy je spokojna aj zena aj dieta...

kymy

my s priatelom by sme chceli buduci rok, to budem mat 27..take su plany, uvidime. znama mala v aprili 20 a termin ma v septembri. tesi sa ona, tesi sa jej partner. je to individualne.