Strach zo zvarcania

Príspevok v téme: Strach zo zvarcania
Wikimon

Ahojte chcela by som sa poradit alebo chcela by som pomoct .... mam taky problem ze mam neskutocny strat zo ZVRACANIA.... netusim ako je to mozne.. nemozem na zemi vidiet rozliatu vodu lebos i uz myslim ze niekdo vracal.. nemozem pocut ako niekdo vyleje vod na zem.. nemozem pocut ako niekdo vracia nedaj boze to vidiet ihned sa roztrasiem a snazim sa dostat z tade prec. keby pride nejaky clovek za mnou a opre sa o mna ze je mu zle a povracia sa tak by som ho bola mozno schopna aj zbit od strachu .... takisto je to so mnou ked je zle mne ... musim byt sama a chodim v izbe hore dole stale si hovorim ze nesmiem vracat lebo to neprezijem... strasne sa toho bojim newem co mma robit..... a ked je niekdo v moje blizkosti chory na crevnu chripku alebo nejaku inu chorobu spojenu z vracanim snazim sa robit vsetko preto aby som sa aj ja nenakazila niekedy sa spravam az ako Monk...... ale zacnem si namyslam a hned je mi zle hned mam hnacku a dostavam sa do zufalstva.... :(.. uz neviem co mam robit.. beriem antidepresiva ale momentalne je mamka chora ma hnacku .. a ja uz si newem ci namyslam alebo som to naozaj chitila.... som skutocne zufala.. :(

vikiviki

a predstav si ked budes mat deticky, tie zvyknu grckat, a ty budes musiet byt ta co im bude drzat hlavky, chlacholit a o polnoci prezliekat periny..... juj ale som hnusna, ber to len ako zart, mne je to samej neprijemne, ale to asi kazdemu, postupne sa to naucis brat ako nieco co je prirodzene, samozrejme to myslim len v pripade nejakej choroby......

Wikimon

Snrci tak teraz si ma milo prekvapila... aj ked to mile neni ked sa tot ak vezme.. ale aj ja som bola v tom ze som na celom celucickom svete uplne sama s takouto cudnou fobiou cico to je ... no ja osobne sa nepovraciam ked niekoho vidim... ale sa roztrasiem.. a nemams lov a utekam z tade prec.... a schovams aniekde do kuta kde to predychavam pekne dlhu dobu

srnčiatko23

Wikimon presne viem čo prežívaš. ja tiež nenávidím tamtie zvuky a pocit, že by pri mne niekto vracal, chytá ma panika a utekám čo najďalej. Fuj a nedajbože vidieť ako niekto grcá, tak grcám aj ja. Hocičo iné mi nevadí, ale vracanie nenávidím. Som si myslela, že len ja mám takú fóbiu.

Wikimon

vies co nie nemam... aj ked niekedy uz som taka zufala ze by som najradsej bulimicka bola osobne .... nielen ze by som schudla ale aj by soms a toho zbavila.. a ono sa to neda nevsimat ... vidim to vsade... este sa mi o tom aj sniva a zobudzam sa spotena ako s najhorsej nocnej mory...... keby mi oto netrvalo od detstva mozno by soms a toho uz zbavila.. ale nejde to jednoducho.... no cim som starsia zacina mi to viac a viac vadit.. mam preboha za par mesiacov 20 rokov a ja mam problemy zo zvracanim... nechcem si rpedstavit cos a stane ked budem byvat sama ... :(

jajka001_

zbytocne si vsugerovavas fobiu. nevsimaj si to. na svete su aj horsie veci ako to ze zbadas na chodniku tyčku. alebo ze sa pozvracias. nemas nahodou kamosky ktore to maju ako hobby? myslim bulimičky

Wikimon

no nastastie malo krat .... ale v psolenom case ako som to zacla viacej vnimat tak jasne ze sa to castejsie stava...