Som v soku, tehotna s jeanine?

Príspevok v téme: Som v soku, tehotna s jeanine?
lucia297

Dnes som si urobila tehotensky test a vysiel pozitivne. Uz dva roky beriem jeanine. Nerozumiem tomu. Mohol mi vyjst vysledok zle? Urobila som si dva testy a obidva vysli pozitivne. Nikdy som nevynechala ani jednu tabletku. Maximalne som sa opozdila o take tri hodinky. Ziadne hnacky,ziadne zvracanie,proste nic. Prosim povedzte,ze sa tie testy mohli mylit. Ja nechcem byt tehotna.....Zajtra idem ku gynekologicke,ale ten stres do zajtra asi nevydrzim.

Vercatko

Takyto charakter poznam aj ja.
Baba ktora oslavila 16 narodeniny, strasne sa opila, prespala na lavicke..... a dva tyzdne na to isla na pohotovost s nesmiernymi bolestami brucha. Rodicia si mysleli ze asi slepak.
No a rovno na porodnu salu. Samozrejme otca nevedela, pretoze varianty boli asi tri.

Vercatko

prosim dajte ban spravnym osobam. ververka napisala len nech sa tie dve damy lionesssss a veronicka2 nehadaju. dakujem

Macca

Tema uzamknuta len pre registrovanych uzivatelov. Registorovany, nahlasujte prosim nevhodne prispevky cez fuknciu "Nahlasit administratorovi".

Ban za porusenie pravidiel dostala lionesssss a ververka do nedele. Nadavky tu skutocne nebudem tolerovat.
Niekto dalsi?

aLI69

moja spoluziacka ma 16 a koncom maja ma termin :) a uz sa na babatko tesi. Bude to dieta z diskoteky - priatela nema, opila sa a nedala pozor. na vsetko bude sama, maturu dokonci s individualnym planom. napriek vsetkemu sa rozhodla ze si dieta necha a na potrat by v zivote nesla !
tomu hovorim charakter.

bebs

Precitala som si celu diskusiu a
po prve: Lucka drzim ti palce ! Verim, ze si chybu neurobila a dufam, ze v zivote budes stastna.

///////////////////