Slečna zúfalá....prosím!Čo robím zle?

Príspevok v téme: Slečna zúfalá....prosím!Čo robím zle?
Petrussa

Ahojte všetci ktorý sa snažíte vyzerať v lete na kúpaliskách dobre.
Mám 18 rokov, vysoká som 164 cm a vážim 56kg. Netvrdím, že som tučná to nie, ale moje roztrasené telo, začínajúca celulitída, prehýbajúci sa pupok a okrúhla ritka s bokmi ma už vážne štve! Teda už chytým maximálne depresie!

Ako to robíte keď chcete schutnúť?
Ako sa dokážete prinútiť nejesť? Ísť športovať aj keď sa vám maximálne nechce a dôjsť do cieľa?

Ja vždy keď idem chudnúť tak mám asi takýto program!(myslím, že práve v nom je chyba!)
Raňajky: Activia jogurt+ ľanové semiečka
Desiata: Niaky ryžový chlebík so šumkov
alebo len jablko
Obed: čo ponúkne jedáleň

Od pol 3 už nejedávam!
začala som behávať ale potom keď som sa začala opäť prejedať som to vzdala!

Prosím poradte mi ako schudnem .....tak aby som dala dole 6 kíl!

Prosím, čo robím zle!

Nechcem sa už triasť ani prejedať!

ďakujem za akúkoľvek odpoveď

jajka001_

podla mna by si sa mala v prvom rade hybat a potom az riesit jedalnicek. lebo budes dietovat, co nikam nepovedie akurat viac schudnes, chuda uz si, ale svaly nenaberies ani ochabnute svalstvo a koza nezmizne.

Petrussa

takže jedlo ano?
5x za den? to mi príde srasne vela.
Ako to mám teda rozlozit?
Ranajky-ten jogurt
Desiata- niake to ovocie
Oded- čo dá jedálen
olovrant-jogurt
a vecera co?

Ved vecer sa uz nemá jest nie? od 6stej.

a pohyb...chcem aj korcule a beh, v lete budem plávat....dufam!

xdanielax

ach..odstranilo mi to ten odkaz. www (bodka) chudnutie (pomlcka) ako (bodka)sk
:DD velmi super, ale inak mi to zas daju do prec. samozrejme, je aj kopa inych stranok venujucich sa zdravemu zivotnemu stylu, ale to casom objavis. dobre je aj na zaciatok najst si partacku/ka co o tom nieco vie a poradi, resp. ist do posilky a mat par hodin s trenerom aby ti ukazal co a jak.

silviklh

ze od pol tretej uz nejes???PANEBOZE!!! robis chybu v jedle!!posledne jedl oma byt dve hodky pred spanim,j ked chudnes!!!no normalne so mv soku

xdanielax

jasne ze tvojou chybou je jedalnicek. malo jes. potom nemas energiu. tak malo jest sa neda vydrzat, tym padom ta potom prepada hlad atd atd..
aby si sa netriasla, treba jednoznacne pohyb.
citaj: -odkaz odstránený- napriklad toto.
chod do posilky, chod na nejaky sport... hlavne jedz aspon 5x denne, posledne jedlo priblizne 2 hodky pred spanim. uz tu toho bolo popisaneho vela.. isto si videla.
a rozhodne zazracnym dietam never! nefunguju.

Deaa

skús si nájsť podľa krvnej skupiny aká strava ti prospieva a čo naopak nie. Začni chodiť na korčule, pri korčuľovaní sa ti pekne tvaruje zadok a boky a piť veľa vody. Nebudeš pociťovať hlad.