Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ake telove mlieko na suchu pokozku?

Príspevok v téme: Ake telove mlieko na suchu pokozku?
alzbeta503

Ahojte damy a slecny...mam problemy so suchou pokozkou, len co sa natriem klasikou modrou mastnou niveou ktoru pouzivam vkuse, tak do piatich minut mam suchu pokozku spat.na predkoleniach mam az nieco ako supinky, a uz som zufala..poznate nejake super telove mlieko ktore mi pomoze ??
prosim vas o rady....
dakujem :)

Sue Heck

z mojej osobnej susenosti je najlepsim kremom na suchu pokozku aj zacinajucu atopicku najlepsim telovym mlieko la roche tolleraine od notino.sk

sylva

Ahoj, mne vyhovujú mlieka a telové krémy od Dove. Krémy na tělo z radu DermaSpa sú vynikajúce. Poriadne premažú a zvláčnia pokožku, ale neostáva mastná stopa. Po kúpaní natriem celé telo a ešte druhý deň mám príjemný pocit.

zuzi74

Neviem preco, ale ja som z toho kokosoveho oleja tak zvlastne pachla. Takze na telo pouzivam mandlovy a kokosovy uzivam vnutorne. Ale najradsej som si olej davala vzdy priamo do kupela a potom som sa uz nemusela natierat. Vyborne zhydratoval pokozku.

ANGEL-DEMON

ja som spokojná z CIEN z Lidla,.. raz som sa bola jednej pani pytala ked kupovala, či je dobré... tak si chvalila... tak som teda vyskúšala..
najlepšie je BODY LOTION lebo sa velmi ľahko rozotiera... to druhe (X-body milk) je také ťažke zle sa rozotiera, čo mne nevyhovuje... ale ak ma niekto extremne suchu kožu tak moze byť dobré... nie su nejak extra parfumovane, takže ta jemna lahká vona mi uplne vyhovuje, ja mam suchu kožu musim sa denne kremovať a toto LOTION možem len odporučiť.. raz som bola v lidli s kamoškou, pochvalila som to, ona zhodou okolností spomenula ze nemá telove mlieko, kupila, vyskusala a tiež je spokojná.. :-)

pomocnica

Síce stará téma, ale pre ostatných, tak napríklad kokosový olej je dosť dobrý podľa mňa. Neviem, či to tu už niekde nebolo, lebo tu je toho veľa, ale on ani nezanecháva mastný film... dobre sa vstrebáva...A má viacero využití. Je síce trošku drahší ako telové mlieko, ale telové mlieko nemá toľko využití. :) a on nie je len na suchú pokožku, lebo ja si ho zvyknem dávať po sprche a to mám mastnú pleť. Ale malo by sa dávať(buď telové mlieko, olej..)vždy po kúpaní, sprche, lebo vtedy sa pokožka vysušuje. Nedávno som zistila, že počas života sa z tela dospelého človeka odlúči 18-22 kg pokožky! Ako tie šupinky čo sa robia na pokožke, ktoré možno ani niekedy nie je vidieť, tak to je tých 18-22 kg. To by som nikdy nepovedala! Zaujímavé. :) ale to len ako zaujímavosť. :)
Pekný deň. :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ake telove mlieko na suchu pokozku? - Fórum - ZDRAVIE.sk