Ake telove mlieko na suchu pokozku?

Príspevok v téme: Ake telove mlieko na suchu pokozku?
alzbeta503

Ahojte damy a slecny...mam problemy so suchou pokozkou, len co sa natriem klasikou modrou mastnou niveou ktoru pouzivam vkuse, tak do piatich minut mam suchu pokozku spat.na predkoleniach mam az nieco ako supinky, a uz som zufala..poznate nejake super telove mlieko ktore mi pomoze ??
prosim vas o rady....
dakujem :)

Elliebb

Výborná je kozmetika Kamedis a jej rada TOPIC SKIN.Hydratuje extrémne suchú pokožku bez mastného filmu,krásne vsiakne do pokožky.U mňa Nr. 1.

Lea35

Tak klasická nivea je podľa mňa úplne zlá voľba. Ja som sa po nej vždy leskla a pokožka sa mi aj tak šúpala. NA suchú pokožku určite arganový olej

Sona B

Tiež mám výborné skúsenosti s kozmetikou Protopan. JA používam na sprchovanie sprchový olej, na telo Body lotion a Local cream na tvár

TamaraT

Body lotion od protopanu. Žiadna iná kozmetika nie je na suchú pokožku lepšia. Je vyrobená špeciálne na suchú atopickú kožu, takže je jemná, nedráždi ale je účinná. protopan.sk

Zoja85

Na suchú pokožku je fantastická kozmetika protopan. Používam od nich Body lotion a pokožka sa mi prestala šúpať a nemám ju už ani tak napnutú. A na sprchovanie už používam len sprchový olej. Klasické sprchové gély tiež veľmi vysušujú

Risotto

Neznam nic lepsie ako toto L'Oréal Paris Nutri-Goldpleťový olej z 8 esenciálnych olejov, kupujem iba na Notina, maju ho tam najlacnejsi