Moja mama ma depresiu (L-Tryptofan,Chlorella,Spirulina,Gaba)

Príspevok v téme: Moja mama ma depresiu (L-Tryptofan,Chlorella,Spirulina,Gaba)
Andy1995

Dobry den,
moja mama ma depresiu a rad by som jej v boji s touto chorobou pomohol. Vela som cital o tom na nete a nasiel niektore prirodne lieky (L-TRYPTOFAN,Chlorella,Spirulina,GABA)..mate s tym niekto prosim Vas skusenost?Vedeli by ste nejak poradit ako sa z toho dostat? Cital som ze pohyb a sport celkom prospieva len mama by to nezvladla lebo ma obezitu. Napiste prosim Vasu skusenost ako to prekonavate, alebo ako ste to prekonali. zaujima ma vsetko o tom ako z toho von. Dakujem Vam

andy1995

Ona trpi depresiou uz 10 rokov.Jej strava neni pestra, ma malo pohybu, zly spanok na ktory uziva lieky.Uz sa mi nechce pozerat na to kolko prelezi v posteli.Viem ze priprala rapidne po nejakych tabletkach.Odvtedy nemoze schudnut.Chcel by som jej pomoct aspon tym aby si upravila jedalnicek, zacala mat troska pohybu ked bude moct lebo podla toho co citam tak to len prospieva. Ak teda viete co vam pomohlo, co pomaha vam s depresiou alebo nejaky web o strave a depresii na ktory som zatial este nenarazil tak vam budem vdacny.

jurej

Treba vyhladat odbornu pomoc lieky a zdrava strava pomaha/ sacharidy su velmi dolezite, vlocky mlieko med vcely pel vajicka obsahuju tryptofan

StanleyH

ahoj , na depresiu by som ti vedel poradit vhodne vyzivove doplnky na gelovej baze. Produkt sa vola OHM od Agel, ak by si chcela viac, tak mailom. drzim palce