Mali by mať homosexuáli právo adoptovať si dieťa?

rofl

no uznavam ze na vsetko by som odpovedal nie, aj na tych homosexualov. lenze ja uz som deformovany dobou, spolocnostou, zvykmi,...a hlavne tym, ze ja rodinu mam a som s nou spokojny, inu by som nechcel. ale ak by bola situacia ina...

jajka001_

ovecka homosexuali nemavaju deti a ak hej tak preto ze sa cely cas tvaria ze nie su homosexuali
rofl, rozvody byvaju tazke a stava sa ze jeden z rodicov sa na deti jednoducho vykasle. dost casto. a ked nie su pokrvne spojeni, co im zabrani, aby sa o ne nestarali? nemusia si k nim vytvorit dostatocne silne citove puto aby sa o ne starali aj po rozchode. ako to budu vnimat tie deti?

ververka

jajka takto stavat otazku predsa nemozes. je jasne ze nas vychovavali heterosexualne rodiny, takze si to predstavit nevie nikto :)

btw homosexualne manzelstvo = registrovane partnerstvo :)
inak s tym vratenim do domova - to je kludne tak isto ako v pripade adoptovanych deti u hetero parov. neverim ze tam nie su citove vazby.

rofl

ak by ste boli dieta chceli by ste zit v nekompletnej rodine, v nefunkcnej rodine, v rodine kde je alkohol, nasilie,...?

0vecka

2 jajka myslim ze vecsina deti ma na vyber ci si vyberie heterosexualnych alebo homosexualnych rodicov??? skor by mala byt otazka ci xcu radsej detsky domov alebo homosexualnych rodicov...