ako si uzit dovolenku s debilom!!!!!!!!?

Príspevok v téme: ako si uzit dovolenku s debilom!!!!!!!!?
User_37597

idem s priatelom na dovolenku do tatranskej.ideme v celku dobra partia az na jedneho (hlavne z mojej strany NEVITANEHO kretena)
je to frajerov kamos ale aj frajer vie ze je deges a ze sa bude snazit mi zneprijemnit dovolenku-ci vedome alebo nevedome.ale ja s tym nic nenarobim aby nesiel lebo chatu rezervoval jeden kamos a jemu povedal dalsi kamos aby zavolal tohto trtka. (aky je limit na vyuzitie slova kamos v jednej vete? :D )

no radte moji radcove :)

smajliQa

moja..... vylej mu kazdy vecer do vodky gutalax, a rano bude mat take strese aby sa neposral, ze aj zabudne ze ti ma robit zle.. tssss stakymto,,kretenom,, aby som si rady nevedela,?? no urcite :D by som mu tu dovolenku zacala zneprijemnovat skor jak on mne :)))

jahodka123

Keď ťa bude srať, daj mu do žradla preháňadlo a máte pokoj zaručený všetci :DDD
Btw - prečo tvoj priateľ nechce s tebou chodiť sám niekamk ??

User_37597

on tieto slova pozna len kvoli vyske kdezto asi scela nechape ich vyznam..
tak sa opytam takto:kto mi ho pomoze spacifikovat do konca augusta nech mam pekne leto? :D

rony26

uvedomujes si, ze si ho povysila nad vsetko to pekne co tam mozes zazit?...zbytocne si myslienkami na neho kazis celkovy dojem z chaty a to nehovorim o obdobi kym ta chata bude...vsak ak je taky debil tak s nim asi maju problem aj ini...inspiruj sa tam ako to zvladnut...na tej chate to bude ako v inych oblastiach zivota kde sa stretnu rozni ludia, bez zvysenej davky tolerancie a kompromisov to nepojde

User_37597

hej?to je viac nez nemozne ze nebudeme mat spolocny program.
uz vidis mojho priatela ako ide somnou niekam sam..je to smutne ale je to tak...

[zruseny1]

:))
ale ved nebudete sediet cely cas na chate a pozerat sa jeden na druheho, predpokladam
program budete mat vzdy spolocny? ved urcite si mozete s priatelom spravit niekolkohodinovy vylet aj sami, bez ostatnych, bez "neho".
neviem kolko vas ide, kolko izieb mate, ( mozno bude spat pri tebe :D )... ale aj ja som uz bola na takej dovolenke kde mi jeden clovek vadil, a za cely cas sme boli spolu malicko...

User_37597

len moj najvacsi problem je ze sa obavam toho ze tato dovolenka bude moja posledna lebo uz sa vidim 8 augusta zamrezami za vrazdu :D

lost

Tak nesadaj vedla neho :)
nech sedite takto:
niekto - ty - tvoj priatel - ten kamos - ktokolvek koho omrzel zivot - stena

A slova mozes kludne ignorovat, popripade ho odbit niecim ak ta nieco trefne napadne :)