Tehu- cca 6tt,bolesti

Príspevok v téme: Tehu- cca 6tt,bolesti
Teehulka.

Dobry den, som cca v 6tt, tehotenstvo mam potvrdene lekarkou, beriem duphaston 3x1, asi 4hodiny mam krce v podbrusku rozlicnej intenzity, navyse mam neskutocne zavraty nie len ked vstavam zo sedu/ lahu ale aj pri sedeni, lezani sa mi "zatmieva" pred ocami.. je to normalne? ci radsej navstivit pohotovost. dakujem

boba 77

No ja som v 10tt a mám rizikové tehotenstvo kvoli uterus duplex (maternica rozdelená prepážkou). Dr. sa vjadrila asi v tom zmysle, že prvé tri mesiace sú dosť chúlostivé, lebo plod je zatial uhniezdený na stene maternici, ktorá ho vyživuje. Až niekedy v 12tt sa zač9na vytvárať placenta ktorá prevezme výživu plodu. Poviem to asi takto, buď sa ten plod udrží alebo pôjde von. Treba to nechať na prírodu a neznásilňovať ju.
Poznám jednu pani, ktorá nevedela dlho otehotnieť a skúšala už všetko možné. Nakoniec sa jej to po rokoch podarilo, no počas tehotenstva mala rôzne problémy. Nakoniec ju museli odspodu zašiť aby dieťa udržala a donosila ho. Žial bohu sa narodilo postihnuté...
Ja si myslím že udržovať plod za každú cenu je proti prírode, aj keď je to pre ženu psychicky veľmi náročné.
Možno trochu silná káva ale je to môj názor.

teehulka.

ahojte, vcera v noci som bola na pohovosti doktorka mi povedala ze nemam zbytocne panikarit, dostala som infuziu a poslali ma domov.
cely den bolo ako tak ok. ale bolesti su opat silnejsie.
neviete co sa dat urobit bez toho aby som musela ist do nemocnice kedze nechcem opat zbytocne vyzerat ako hysterka?

Deee

Jezis maria ty si este doma? Utekaj na pohotovost....mierne bolesti su este ok, ale 4 hodiny krce a spinenie urcite nie je normalne