Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zaludocne a crevne krce

Príspevok v téme: zaludocne a crevne krce
sunnysweetie

uz ich pocitujem cca.5dni, prvykrat som ich pocitila pri jedeni cinskej polievky v cinskej restauracii.. bola paliva/pikantna.. odvtedy mam krce.. dnes mi lekar odporucil NO-SPA,ale zatial mi to nezabralo :/ su to ukrutne bolesti/krce. co robit? mate niekto skusenosti???nehnackujem,nevraciam.. nafuknuta som-to dlhodobo.. :/

pomoooc :/

RNG

Mne na krce v zaludku pomoze hlt striebornej vody. Ked ale budes dlhsie cakat, pokazena potrava sa ti dostane do criev a tam uz koloidna strieborna voda velmi neprenikne.Zaludocne kyseliny ju znicia. Ale roztok citricidalu prenikne aj do criev.

dadaajakub

Ozvi saq mi na mail. Pokúšala som sa ti pomôcť cez mail, ale vracia sa mi to späť. Mohla by som ti pomôcť.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zaludocne a crevne krce - Fórum - ZDRAVIE.sk