priatel na mna zdvihol ruku. neviem ako dalej

Príspevok v téme: priatel na mna zdvihol ruku. neviem ako dalej
Lucie1234567

Prvý krat sa to stalo na silvestra. Hadali sme sa za banalitu, povedal mi do oci ze som pi*a a vrazila som mu. On mi facku vratil. Ospravedlnoval sa ze to bol reflex ja som nad tým rozmýslala a kedze sme spolu boli uz cez rok a nikdy to nespravil predpokladala som ze to bol naozaj "reflex". O mesiac sa to zopakovalo - tiez mi vratil facku. Prisli horsie nadavky za nic zakazoval mi kamaratov ale on si za svojimi chodil. Mne sa to samozrejme nepacilo a hovorila som mu ze to tak nejde. Trval na svojom. Medzi tým sme sa velakrat hadali az raz zavolali policiu lebo ma zacal tahat za vlasy na ulici a ludia nevedeli co sa deje. Pred tromi dnami sme sa pohadali a chcela som ist domov. On sa postavil pred dvere a nechcel ma pustit. ja som trvala na svojom. kricala som po nom a zrazu mi vrazil. domov ma zrazu pustil tak som aj sla. odvtedy sme sa nevideli len sme spolu volali a hovoril ako ho to mrzi ale ze je to moja vina lebo rýpem. velakrat mi klame ze ide niekam s mamou a pritom ide von s kamaratmi. ked mu poviem ze sa chcem rozist tak sa mu to nepaci. som na pokraji sialenstva neviem co spravit ja ho naozaj velmi milujem a zmenit ho uz asi nedokazem. mame za sebou aj krasne chvile je to moja prva velka laska. rozmýslala som ci nepojdem k psychologovi ale neviem co to obnasa. dakujem za akukolvek odpoved

doubledog

ak ti da zena facku a ty jej to nevratis, stratis okamzite jej uctu, lebo sa nespravas ako chlap.
zeny su prirodzene submisivne, musis im to umoznit, inak su nespokojne.

brontanaska

zena by sa nemala nikdy byt. zena je krehke stvorenie, ktora raz bude mamou, oporou atd.treba mat k zene uctu a takto sa ucta neprejavuje. aj ked je histericka a neviem aka ....

lost

0vecka

a este nieco.. avsak nebol by ten vztah bez tych faciek lepsi? :)

(i ked ja nemozem vediet, kedze mas pravdu v tom ze som take nieco neprezil, simulacie mi to velmi nepomozu a uz vlastne nikde inde ako v matematike, lebo nikdy neviem ako bude reagovat ta osoba oproti atd..)

lost

0vecka

tak nie je facka ako facka...

a mozno to trochu teda zalezi aj od zeny...

avsak vzdy sa snazim problem riesit najskor slovne .. zatial som (teda okrem detstva v skole atd :D ) nemusel riesit problem fyzicky - i ked dovodov som na to mal rozhodne dostatocne dost vela..

ak sa facka povazuje taka, ze ma rychlost 2cm/sekunda.. tak to moze byt taka "pozor!" facka, taku nepovazujem za "zlo" ani tak velmi...

ale ak je to normalny "svih" MUZSKOU rukou (a to ani nie som vypracovany, cize ak by nejaky bodybuilder udrel, bolo by to ine) tak to sa mi ako "uzporocnenie" nezda :)

tak ale vzdy minimalne z 20% (cca?) zalezi aj od druhej strany.. ak neustale vyslovene provokuje..

tak ale, naco mame usta? :D ja nie som dobry recnik, no radsej by som uz pohrozil s rozchodom, ako udriet..

tak ale uvidim/e za 40 rokov, ci zmenim tieto vyhlasenia :P

avsak vzdy som nad tym rozmyslal, co by sa stalo ak by sa dvaja ludia do seba normalne pustili.. ved to nie je "v rukavickach" ako box (makke rukavice a vypchavky alebo co).

v realite staci malo na vyrazenie zubu, rozbitie nosa atd.. a to je nezvratne :)

0vecka

2 jahodka123 presne tak kebyze mne nejaka histerci a este mi jednu vylepi tak by som nemal problem jej vratit...

2 lost podla mna to vidis strasne nerealne je vela vztahov kde doslo aj k nasiliu najme ked je zenska histerka a v pohode isli dalej. ono jedna facka nic nieje. aj mne sa to stalo ze som to nevydrzal a nevidim na tom nic zle, dokonca mi potom povedala ze som spravil dobre ... ono si myslim ze na to ze si nikdy zensku nemal si moc mudry :-P

3nttt

inak myslim ze tato konverzacia nebude mat nejaky uspech. ak ano tak sa ospravedlnujem.
raz som sa s jednou babou o tomto bavila. zacala sa stazovat ze ju drahy mlati. na to som jej povedala ze to by som ja urcite nezniesla a ze preco od neho neodide. jej odpoved bola asi taka ze ona zase nechape ako moze vztah fungovat bez toho. ze ona aspon vie ze ju ten jej miluje.

ciste psycho...cize vsetky MILOVANYM vela stastia...

jahodka123

Sorry, ale ani som to celé nedočítala. Zakazovať kamošov, tak to teda nie. Ženu ani kvetinou neudrieš - okej, ale prečo ho fackáš ty ?? To nevieš problém riešiť slovene a musiš ho hneď prefackať ? To kde ťa učili ? Nikdy by som svojho priatela neudrela. Na to mal rodičov, keď bol decko...

Najčítanejšie články