Policajná škola

ixoxo

loggoped a kde si si dával prihlášku do ZVJS? ja som dával do Blavy v septembri, koncom nomembra bol pohovor a odvtedy sa neozvali. Tiež som počul že sa čaká na volby a nové vedenie....

Miro12

samozrejme, že ak nemáš za sebou poriadnu tlačenku, nemáš šancu, to je jasná vec a vie to každý! je skoro zbytočné vôbec v dnešnej dobe sa o takúto službu štátu uchádzať, lebo tak si človek ničí len nervy, čas a ilúzie. sú tam ľudia, ktorí tam nemajú čo robiť, ale majú na to ľudí, ostatní nemajú šancu a môžu byť aj géniusi a supermani v testoch.

loggoped

Zdravím
pociťujem potrebu sa vyjadriť k otázke prijímania (pozastavenia prijímania) nových uchádzačov/čakateľov do PZ a ZVJS. Mňa sa týka druhé z možností - čakateľ/ZVJS.
Cesta k splneniu všetkých podmienok pre prijatie do zboru nie je vôbec jednoduchá - veľa času, úsilia a peňazí čo tu asi pozná väčšina ľudí.(Len za lekársku prehliadku 141 € čo v mojom prípade ako nezamestnaného je veľká čiastka).
Napriek tomu dielčie úspechy človeka ženú dopredu až do času kým splní všetky požadované podmienky a rad prichádza na budúceho zamestnávateľa. Ten v mojom ako iste v mnohých iných prípadoch používa v týchto časoch argument "pozastavené prijímanie". Človek nevie na čom je - nevie to nikto a možno aj ten kto to vie tak mlčí...
Neviem čo si mám o tom myslieť keď počúvam na jednej strane že sú podhodnotené stavy - čo samozrejme súvisí s financiami, no na druhej strane mám možnosť pozorovať že na MV a mnohých iných si po koncoročných odmenách vyplácajú novoročné odmeny...
V poslednom čase sa utvrdzujem v tom, že človek má len malú šancu presadiť bez toho aby za sebou nemal buldozer, ktorý ho potlačí z rady.

Tolko moja skúsenosť... a sorry ak som ňou niekoho znechutil

vaculik01

Filthy, na tie testy si sa vobec nemal pripravovat, len sa poriadne vyspat. Psychotesty sa velmi lahko robia. prva veec, co si musis uvedomit je ta, ze si povies "Co mam pisat" a odpoved je "To budem pisat, co chcu oni pocut". A zaroven si musis dopredu urobit vseobecny obraz o priemernom policajti- pretoze oni tie testy urobili pre nich a podla nich. Sice je v zbore aj vela idiotiv, ze NEPODSTATNE a ten tvoj druhy kamarat. Ale to je iba tlacenkarsky odpad, tak ako v kazdej firme, resp. organizacii.
Mne Strejdo vela pomohol dostat sa do zboru, pripravoval ma aj na fyzicke previerky aj na psychace a zvladla som ich skvele, tak teraz posuvam dalej co ma naucil. Ked budu nejake otazky k veci, tak kludne piste a ked budem vediet tak poradim. Hlupim kokotom rovno nebumen odpisovat

vaculik01

Strejo tu uz dlho nebol, ked videl prispievat takych kokotoch ako si ty a tebe podobnych.
Ved aj tvoj nick za teba hovori. Chod sa radsdej ucit slusemu spravaniu a zvysovat si svoju chabu inteligenciu.

nepodstatne

hej strejdo bojiš sa odpisať, na ktorom oo pz si zaradeny alebo co?VIDIM ze tu mas na všetko odpoved a si podľa mojho nazoru najlepší policajt na Slovensku až nie v Europe.. tak iba chcem vedieť, kde slúžia policajti ako si ty