Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Policajná škola

Ale-x

spomYnana? Hovoris, ze si uz presiel cez pisomnu previerku? Hanba ti, len tak btw. Napíšeš pár slov a aj v tých hrúbka, že až oči trhá...

marwik

Kolegovia este by ma zaujimala jedna ven, bola tu spomynana alergia,ja som alergicky na penicilin mam v zdravotnej karte teda napisene alergia na penicilin s otaznikom, co myslite mal by to byt problem?

roxiiino

bratu to ti neviem poradiť to si nejako vysporiadaj sám. pretože ony ti možu zavolat kludne den pred nástupom že zajtra nastupuješ a musíš prist tam a tam. ...

marwik

No pekne,a ja som sa uz tesil ako teraz-jul nastupim.. takze este si "trosku" pockam..
Myslis ze by bolo dobre ak by som si tam stale volal, ci oni ma budu dostatocne informovat dopredu?V V praci som nikomu nic nepovedal,a bojim sa ak mi povedia ze mam nastupit napr. za dva tyzdni tak bude zle lebo som ich v cas neinformoval, tak teraz fakt neviem.

Davvy

Čavte vedeli by ste mi poradiť? Mám isť na inf. pohovor na KRPZ. V ich odpovedi na moju žiadosť mi napísali všetko čo si mám so sebou priniesť ale na minv.sk píše ešte, že v prijímacom konaní sa predkladá napr. aj životopis alebo výpis z registra trestov. Teraz neviem, či si to mám ísť vybaviť alebo ešte nie keď to tam nepíše. dik za odpoveď ;)

roxiiino

neviem kolko maju platnost ale máš to tu všetko už napisane treba prelistovat strany. a ja som si musel znova robit zdravotnu prehliadku čiže som minul dalších 100 evri:D .. a poznám chalanov, ktorý čakajú už viac ako pol roka takže teraz ked sa bude nastupovať neviem či pojdeš. Lebo ja som mal tiež nastupovať ale potom mi povedali že nejdem a musím čakať na další nastup a nikto nevie kedy bude. takže je to tak no

marwik

roxiino: Pol roka? no pekne :-/ a ty ked si cakal toho pol roka na nastup do skoly, tak ti prepadli testy ze si ich musel ist znova robit? Aku teda maju platnost testy, 1 rok?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Policajná škola - Fórum - ZDRAVIE.sk