Co ste citili na zaciatku tehotenstva?

emelinka

vevericka
pockaj teraz som to zle napisala,sex uz mam dlho ,len sa to stalo prvy krat ze polovicka isla dnu,znama mi to hned vyhovorila zo smiechom ,ze sa to stane len vo filme ze prvy krat sa spravi dnu a hned zena tehotna,a este dodala ze to musi byt vela vela krat aby sa spravil do mna aby som otehotnela :( fakt sa citim hlupo teraz a trapne

emelinka

vevericka
pockaj teraz som to zle napisala,sex uz mam dlho ,len sa to stalo prvy krat ze polovicka isla dnu,znama mi to hned vyhovorila zo smiechom ,ze sa to stane len vo filme ze prvy krat sa spravi dnu a hned zena tehotna,a este dodala ze to musi byt vela vela krat aby sa spravil do mna aby som otehotnela :( fakt sa citim hlupo teraz a trapne

vevericka

to je jedno ci prvy alebo milionty, ak nemas ochranu, mozes otehotniet a co je polka dnu polka von?kristepane kolko mas rokov?

vevericka

ako myslis, ze pri prvom sexe nemozmes otehotiet???? zartujes???co by ta asi tak chranilo????preuseny hymen to nebude..ak nepouzijes kondom alebo hak tak aj pri prvom sexe mozmes otehotniet..

emilinka

vevericka ???
znama mi to vyhovorila ze to len vo filme otehotnie po prvy krat :( nechcem vyzerat blbo len sa pytam

emilinka

ahojte
uplne prvy priznak tehotenstva ?? po kolkych dnoch tyzdnoch ?? ak sa spravi tak na polovicku dnu a zvysok von ? ak je to len raz vsak je uplne mala skoro ziadna pravdepodobnost ze ostanem tehotna ?
dakujem