preco ludia odsudzuju ? a preco on?

Príspevok v téme: preco ludia odsudzuju ? a preco on?
veet

nechapem, preco ludia navzajom seba odsudzuju vazne. Vyzor to je on the first stage. Nehovorim, ked sa clovek pekne upravi, vskusne oblecie, citi sa super v tom co je, ako vyzera, no pre niektorych to nestaci. Je mi fajn, mam super naladku, ale proste niekto ti ju znici totimi blbymi poznamkami na tvoju osobu. Ci uz teda neake vycitky preco nie si taka a taka povahou, stala nespokojnost, alebo ci uz poznamky na vyzor. Neviem akoby mi jedna osobka nicila sebavedomie, hoci vravi ze je to zo srandy, citim sa fakt zle, onicom, skareda, nehodna, akoby som nebola v poriadku. Mam vecsi nostek, vystupujucu bradu, ale zaroven mam vraj krasny usmev, mile oci, a peknu postavu, celkom. Myslim ze som uplne normalny clovek, s ne velmi dokonalymi crtami tvare, ale myslim i tak dokonaly. Preto nechapem, ako mi moze dana osoba nonstop hovorit poznamky po ktorych sa citim fakt akoby so mnou nebolo nieco v poriadku. Viem ze to mozno je aj tym ze to beriem asi prilis osobne, ale ked to hovori clovek s ktorym ste a je vam blizsky, tak to fakt nechapem, vsak prave pre neho by som mala byt ta najkrajsia, najmilsia osoba...proste dokonala. A nie staaale ze je nieco so mnou v neporiadku a kritika..kritika...kritika...som z toho smutna...

3nttt

tpch=vecsi som napisala ja.a? a absolutne sa nehanbim...na co mi teraz ty urcite napises ze by som sa mala...
:DDDDDDDDDDDD

tpch

aj ja pouzivam anglicku klavesnicu, ta rolu nehra :-)
S tym frajerom sa rozid. Ked si uz teraz v case chodenia na tebe riesi svoje komplexy menejcennosti, nema to najmensi zmysel. Neskor budes podla neho ty ta horsia, hlupejsia, skaredsia, nedokonalejsia a bude na teba zhadzovat svoje neuspechy.

veet

drahy tpch, diky za tvoje udivujuce rady. Ano viem, ale to ze som dlhe roky zila v zahranici asi robi svoje, ale i tak diky. Aspon poznam svoje chyby, a o toto mi tu vazne neslo. Trapili ma ovela dolezitejsie veci ako toto..a skus si dat angl. klavesnicu :)) pochopis

tpch

"totimi"-co je toto za slovo?
"vecsi"-pise sa väčší
"blizsky"-pise sa blízky
"neake"-pise sa nejaké
Okrem toho asi nepoznas ciarky, ktore oddeluju od seba jednotlive vety.

veet

no, 3nttt mas pravdu, viem to a dik za nazor..:)
a co sa tyka teba tpch, este stale si neupresnil co myslis tym pravopisom. Su niekde tvrdky, alebo co sa ti nezda? omlielas len to. V pohode, vsak clovek je omylny, podstatne je vsak nech ho na tie chyby upozornia a tym sa problem vyriesi. Takze ak mas nieco upresni, a nevyryvaj, ak nemas preco..:))ale pohoda
a i tak velke diky za reakcie. Som toho isteho nazoru,ze ak Vas niekto miluje take veci neriesi, len stava sa asi..:/ uvidime a podla toho sa zariadim. Diky ludkovia :))

olala

a podla mna je zase trapne ked sa v kazdej diskusii musi niekto ohanat pravopisom. ona sa nepytala na vybrane slova.ona chcela poradit.