Vysadenie HAK, sport a dobry zivotny styl :-)

Príspevok v téme: Vysadenie HAK, sport a dobry zivotny styl :-)
V_73

Chcem sa podelit o svoju skusenost a zaroven zistit ci uz niektora z vas riesila nieco podobne.

Pred rokom aj stvrt som zacala pravidelne cvicit - 3x do tyzdna, obcas aj viac. Som vegan, vyse 1,5 roka nejem cokoladu, zakusky ani nic podobne. Neodopieram si to, jednoducho mi to nechuti. Uzivala som antikoncepciu 10 rokov a po rozhovore s lekarom sme ju vysadili a 3 mesiace nic neuzivam. Citim sa vyborne, vela pijem a malo jem - vacsinou zeleninu, tofu apod. staci mi to.

Ide o to, ze som pekne chudla pocas celej doby a po vysadeni HAK asi tak mesiac mi vaha vystupila cca o 3kg hore, no cm sa mi nikde na tele nezmenili. A drzi sa. Premyslala som ci to nie je zadrziavana voda. Aj ma to nastvalo :)

Uvitam vase nazory ci skusenosti, zaujima ma iny pohlad. Dakujem vam za vas cas :)

V_73

Ahoj Janka. Dakujem za odpoved. Uzivala som Yadine, chvilocku Yaz (zmenil mi to lekar) no bola to kalamita. Zhodli sme sa, ze mi nerobia dobre tie najnizsie davky hormonov. Vratili sme sa spat k Yadine. Az som vnutorne citila, ze to nechcem, vies, to je ako s jedlom u mna - prestane mi chutit :)) (ale iba take umele a nezdrave.

jankaaaaaaaaa

mozno je to zadrzana voda, ale podla mna sa to vytrati pocase, tri mesiace od vysadenia to je este malo.. tri kila hore dole su nic, vobc sa tym nezaoberaj a zij tak ako doteraz - zdravo :)
inac aku hak si uzivala?