Ucitel - citi ku mne nieco ?

Príspevok v téme: Ucitel - citi ku mne nieco ?
Truffla

Ahojte, uz som sem pisala ze sa mi paci isty ucitel, co ma 30 a ja ze mam 17 a tak....
No teraz vsak mam pocit ze sa to niekam mozno aj pohlo ...
Bajprv sme spolu robili jeden projejt zo zemepisu a stretli sme sa po skole aj s nasimi psami. Ked sme zmapovali karlovku, tak sme si sadli do parkuna travu a rozpravali sme sa asi pol hodinu a take pohlady dakedy a usmevy ... A kedze projekt bol uz dokonceny povedal : takze to sa uz nebudeme stretavat ? Ale bie a zasmial sa.... Odprevadil ma domov. Piseme si smsky, ale to len tak ze kedy sa stretneme ohladom zemep. Projektu... Teraz vsak sme to dokoncili a dohodli sme sa ze mu mozen hocikedy napisat sms a pojde von vencit. Rano cestou do skoly sa stretavame aj v elektricke a stale sa spolu rozpravame, pytal sa ma kedy mam narodeniny a tak, pameta si o mne vselijake detaily napriklad v akom meste zije moj dedo a tak... Predvcerom isiel domov zo skoly a bol tam s inymi ziakmi ale prisiel za mnou ....

Citi ku mne nieco ? Mame sancu ? Ako zistim ze ci sa mu pacim ?

Dakujem !

annieee

vulabi... no, možno neuveríš, ale ja som mala v apríli 18, čiže na svoju 17-tku si ešte veľmi dobre pamätám.. áno, máš pravdu, že každý máme iné problémy, ale to neznamená, že mojím koníčkom bolo dávenie alebo vymýšľanie stupidných tém na portály zdravie.sk

vulabi

aale ludia ved nechajte babenku na pokoji ... ked davi, nech davi, ju to prejde .. vas vsetkych v 17 tich tiez zaujimalo iba studium a skola ako tu niektory pisete ?? co ste nemali 17 ?? Kazdy pubertiak ma v tej dobe ine problemy :))

Scotch

annieee, asi tak.. to po prve.. po druhe zakladala si uz temu, ze nechces mat bulimiu, ale zaroven ju mat vlastne chces... predtym, tuto temu s ucitelom... podla mna 17 nemas ani zdaleka (moj nazor, mozem sa mylit).. radsej, keby si sa venovala studiu a konickom, ako bulimii a ucitelom.. a skus mu povedat, ze vydavis co zjes...to ho asi ten zaujem velmi rychlo prejde...

annieee

Truffla.. podobnú tému si tu už mala, či sa mýlim? a akože 17ročná máš zemepis?? lebo zemepis býva iba na zš, na stredných školách sa to volá trochu inak -> geografia/geológia :)

Dada145

Ty maš 17 a on 30 to je v pohode nie je pre teba starý, vôbec, lebo môj otec je od mojej mamy starši o 14 rokov. A myslím, že tou vetou že či sa už nebudete stretavať sa prezradil že sa mu pačiš, inak by to bežnej študentke nemal dôvod povedať.

frejko

Som muz a z vlastnej skusenosti ti mozem povedat, ze urcite k tebe nieco citi. Ci je to laska, to neviem, ale urcite ta ma rad a v istom zmysle si pre neho vynimocna :) ... skus sa nad tym zamyslet - keby si sa mu nepacila, alebo by ta bral iba ako beznu studentku, pisal by ti SMS a chodieval by s tebou vencit ?? Podla mna nie ... ono to urcite nie je bezny vztah ucitel-ziak tym si bud ista.

Tych co ta budu od toho odhovarat - ignoruj.. ale skor ako by medzi vami malo dojst k laske alebo vztahu, over si ci nie je zenaty .. lebo ak hey tak .. neviem ci by sa ti zilo prijemne s pocitom ze tvoj partner podvadza svoju manzelku

na VS tiez mame jeden pripad kedy si ucitel zacal so ziackou - prvackou takze az take nerealne to neni a nebola by si ani prva ani posledna :))