Lady bone-hormony

jankaaaaaaaaa

tak niektore zeny neznesu ziadne hormony, tak ako ppopisuje ta zena ze vyskusala uz kadeco a nebolo to dobre. su niektore take zeny ze im nesedi ziadna hak, ale niektore zase nepocituju ziadne vedlajsie ani neziaduce ucinky a to mozu uzivat hocico.. takze to bude asi dost individualne.. vzdy su skusenosti pre a proti

RNG

Claira obsahuje estradiol valerate a progestin. Oba su umeliny, patentovane, po odstiepeni valeratu ale ostava estradiol, ktory je vraj bioidenticky.Povedzme.
Nuz neviem, ale to mi nijak nepripada celkove ako prirodzene.
Uvidime, ako sa budu postupne hromadit bocne skodlive ucinky.
Na zaciatku sa snazia odskriepit co najviac, ale po case nakoniec pod tlakom statistiky musia priznat ovela viac.
www.virginiahopkinstestkits.com

Tento patentovany "liek" je na trhu velmi kratko, ale nasiel som uz niekoho, co popisuje svoju kratku skusenost s nim nie priam ruzovo
en.allexperts.com

jankaaaaaaaaa

RNG a co hovorite na antikoncepciu Qlaira? pisu o nej ze hormony z nej telo premienia na prirodzeny hormon, ze je to prrodzena hak.. je to pravda?

RNG

Nua ja som to nenasiel nikde na nete. Nie podla toho ucvedeneho nazvu.
Ale rozne "estrogenove" preparaty ,fytoestrogeny a podobne maju velmi malu ucinnost.
Najlepsie proti tomu je brat yam alebo pouzivat progesteronovy krem, tj z bioidentickeho progesteronu, nie nejakej chemickej nahrazke s plno skodlivymu bocnymi ucinkami.
A samozrejme dobre absorbovatelne mineraly, kompletne s vitaminmi a niecim zelenym na zabudovanie do kosti.