mat kamaratku

Príspevok v téme: mat kamaratku
Sowel

Nikedy som nemala kamaratku. Vzdy som sa vlacila s chalanmi. Von, sport vsetko chalani. Teda nie ze by som si s dievcatami nerozumela. Vlastne nerozumiem. Niekedy mi to chyba, lebo verim ze kamaratstvo s chalanom nie je ako s dievcatom. Nie som moc na ,,klebetenie,,, na modu, flirtovanie, diskoteky, obchody, aerobic a pod. Ako decko som chcela kamaratku co vie vyliezt na strom, stavat bunkre, neskor taku co bude za ,,slohnut,, susedovi kona a pustit sa do cvalu ked nevieme ani poriadne ist krokom:) proste asi som sa narodila do zlej doby. Ani neviem na čo to sem pisem ale rada by som pocula ake mate kamaratstva vy.

Sowel

hm a aka je sanca ze ju este najdem?tam kde su najlepsie miesta na spoznavanie tam nechodim, takze relativne ani ona:)

jajka001_

jaaj a zabudla som - tiez som taka, lozit po stromoch, behat, hladat bunkre atd, hravala som sa s chalanmi, vojny a podobne. milovala som kone - vzdy som chcela nejakeho mat a jazdit na nom, lovit, žiť v típí :))

jajka001_

ja som mala vzdy iba jednu dve najlepsie kamosky, zdalo sa mi to malo ale odkedy existuje net zistujem ze to je celkom ok :) v puberte som sa skor bavila s chalanmi lebo v tom case sa s babami fakt neda, klebety ohovaranie podrazy, no dakujem pekne, no a kamosky som si opat nasla az po tom ako sa mi narodilo dieta a zistila som ze s chalanmi sa v tomto smere moc neda - oni su skor na flakanie, nakupy a prechadzky s detmi, to az tak nezvladaju :)

Scotch

ja som mala na zakladnej jednu kamaratku, na strednej spoluziacky/kamaratky, ale nie nejake najlepsie, inak som tiez bola s chalanmi omnoho viac..bola som skor take chlapcisko, neznasala som, ze spoluziacky nevedia spravit rychlejsi pohyb na telesnej, bola to strasna nuda, nic sa s nimi nedalo hrat :D na strednej som mala 2 naj kamaratov, vsade sme spolu chodili.. teraz na vyske mam jednu kamaratku, a niekolko znamych.. takze tiez nic moc :) obcas mi to chyba, lebo ta jedna kamoska, beha kade tade so svojimi znamymi a tak, takze nie sme spolu casto.. no co uz, pochybujem ze to niekedy bude lepsie.. :)

xy:)

ja teda mam kamosky, ale zeby sme rozoberali mody, butiky, make-up, topanky nemozem povedat :D viem sa orientovat v mode, no rozpravat sa o nej nemusim, na nakupy chodim narazovo, lebo promenadovat sa po obchodoch sa mi moc nechce. ako decko som tiez stavala bunkre a vystrajali sme radsej somariny, nez randili, lebo to bola vacsia sranda. a ked na disko, tak na poriadnu akciu tanecnu idem :) v podstate ani mna nejak extra nebavia take tie babske talafatky, milujem cestovanie, takze vacsia cast nasich rozhovorov je o zazitkoch z ciest, kto kde najnovsie bol. najlepsiu kamosku nemam, mam najlepsieho kamosa, ale mam 5 naozaj veeelmi dobrych kamosiek a je to velmi fajn :)) nemyslim, ze si sa narodila do zlej doby, len si nestretla mozno tie spravne osoby, ale to sa moze kedykolvek zmenit :)

zuzic_

naj kamaratka je velky dar..a malokto ju ma, vacsina si mysli ze ju ma ale nieje tak..mozes mat tisic kamaratok ale povacsine ta len za chrbtom riesia atd az ked je najhorsie spoznas komu skutocne zalezi..mozno si len nemala v zivote stastie na takeho blizkeho cloveka..ja mam naj kamosku aj ostatne kamaratky ale tam viem ze si musim dat pozor co poviem..ak nie naj kamoska tak potom si po radu idem len za kamaratmi chalanmi..su ovela lepsi kamarati ako baby..chalan nic neriesi, neohovara, neuraza sa a ma ovela triezvejsi pohlad na svet a lepsie poradi nevykeca...

smajliQa

sowel, ja som tu mala podobnu temu o vyuzivani. tiez nemam kamaratku. vyrastala som podobne ako ty, no ja som taka neostala..

milujem modu, nakupovanie, novinky v obleceni, kavickujem....
....ALE.... najlepsiu kamaratku nemam..
popravde mam len zname.neviem ci by som mohla niektoru z nich nazvat mojou kamaratkou. teda mozno jednu kocku hej, ale kedze sa pozname este len rok, tak je to kratka doba na to, aby ma stihla sklamat. mozno stihnut. aj ked dufam ze nie..