Nizka hladina vitaminu D3

daniellafinancia

Sme inštitúciou, ktorá poskytuje finančnú pomoc všetkým mimoriadnym ľuďom a potrebám peňazí, čestným ľuďom, ktorí skutočne potrebujú. Ponúkame úvery od roku 2000 do 7 000 000 €. Pre všetkých ich môžete kontaktovať v akejkoľvek dôvere v našom e-maile: daniellafinancia@gmail.com alebo whatsapp: 001-484-831-7681
daniellafinanzia.over-blog.com
Ďakujeme vám za pochopenie.

tak-

RNG dakujem ti velmi pekne za stranku o Vigantolu ja som hned po prvej davke musela prestat uzivat tieto kvapky...

RNG prosim ta-ak je hodnota draslika v krvi dU 30,35mmol/den mam to chapat tak ze mam vela draslika a mala by som si davat na to pozor/mam oslabene obicky/alebo k tomu potrebujes vediet este ostatne hodnoty sodika a fosforu?dakujem ti velmi pekne za odpoved

tpch

Chybaju ti ciarky, vies v suvetiach je potrebne oddelovat jednotlive vety.
No a zaslepeny sa pise v nominative pluralu s "i", ty truba hypochondricka.
Ty by si odpadla asi aj z cistej vody, keby mala napis Vigantol :-D

tak-

jasne hlavne ze ty si ta dokonala a vies presne co cloveku sposobuje nejaky liek
VSAK ANO-VSADE SOM BOL-VSETKO VIEM AKO FERDO MRAVEC-:)))))

RNG nechaj to tak nema cenu tu vysvetlovat niektorym ludom nieco-lebo su tak zaslapeny svojim egom a svojou dokonalostou ze si dovolia tvrdit aj za inych nieco o com nemaju ani sajnu
a teraz sa pust do gramatickych chyb TPCH

tpch

RNG, ani len citat nevies :-D
Staci si precitat cely clanok a zistis, co Vigantol obsahuje okrem vitaminu D.
Len tuky ako nosice. To vysvetluje, preco z neho nikomu nemoze byt na odpadnutie. Moze byt zle od zaludka, clovek moze mat traviace problemy, aj ked pri odporucanej davke 2 kvapky denne aj to vyzera byt absolutne nepravdepodobne :-D
Jeden nevie citat a druha je hypochonder.

RNG

Vigantol musel byt stiahnuty z trhu pre mizernu kvalitu
www.rodinka.sk
a rozne ine clanky.
Takze to je asi dovod neznasania pravdepodobne.
Nie kazda forma vitaminu D-3 je rovnaka, maju rozne formy.
Ked pozres na samotny vigantol
www.adcc.sk
zistis za uvadzaju 20 000 IU na 30 kvapiek=1 ml
Dalej ale uvadzaju, ze jedna kvapka je 500 IU, zrejme niekto nevie delit.
Co ine Vigantol obsahuje jeho vyrobca,farmaceuticka firma Merck neuvadza.
Osobne mam radsej brat vitamin D-3 od vyrobcov potravinovych doplnkov, tito tam totiz nemozu pridat nic, co by mohlo skodit, ako to bezne pridavaju farmaceuti. Lieky totiz mozu mat skodlive postranne ucinky, na rozdiel od potrsvinovych doplnkov.
Davka pre dospeleho je 2000 az 5000 IU, pre dieta podla vahy menej