som moc ziarliva

Príspevok v téme: som moc ziarliva
smutna6

Zdravim.. hm dost sa trapim pre moju ziarlivost.. ziarlim na priatela skoro pri v vsetkom, ked sa pozrie na nejaku peknu zenu vonku v TV, hocikde...som hotova neda mi to a hned mi je na figu...nehovorim ze ja som skareda no hned zacnem ziarlit a prejde ma to fakt len po dlhej dobe...keby bolo mozne sa odstahovat na inu planetu - len on a ja tak by som bola hadam najstastnejsia ... btf 21 r.

Excita

Smutna nehnevaj sa, ale ty reagujes a argumentujes celkom mimo temy.
Vsimas si v mojih prispevkoch vsetko, len nie, to co by si mala.
Si este dieta a casom dozrejes nazorovo, lebo teraz to, co sme ti tu vsetky radili, vobec neprijimas v suvislostiach, ale sa len alibisticky ospravedlnujes a chytas sa kazdeho slovicka v celkom inej suvislosti ako mas. Ty si vlastne nechcela poradit a pocut ako napravit chyby, ale len pochopit a utvrdit sa v myslienke, ze ty chyy nerobis.
Kazdopadne drzim ti palce a urcite sa snaz v tej ziarlivosti zmenit. Pekny den.

smutna6

o5dvanast

veru aj budem ziadat :)) vsak si chcem presadit svoje a ted mimo "ziarlivosti" som aj dost filozoficky typ vsetko riesim a preberam aj take co sama nezmenim... velmo by som chcela nieco zmenit vo svete ale bohuzial sama nezmozem nic... ja som proste taka no co uz...

.....

Excita

keby to ta bolo, tak by vsetci ludia mali rovnaky vkus, a mnoho vztahov by bolo len o tom, ze dany muz (ci zena) sa uspokojil s tym co nasiel, a ma svojeho partnera rad aj napriek, tomu, ze sa mu (jej) pacia ine (ini)...akoze odmietam tuto predstavu...v zivote sa deju zvlastne veci a myslim, ze nic nie je nahoda, zivot nevznikol evolicou, nie je mozne aby krasy zivota vznikli len z nejakheo zhluku bunikec, ci coho.. (ale to uz je off topic)

a poznma mnoho chalanov, ktorym sa nepaci velke prsia.. 90% ludom sa to asi bude zdat smiesne, ale co uz..proste uz tu asi nemam cim nazorovo obohatit, zime si tak ako kazdy chceme a vtedy budeme spokojny..nie aby sme sa prisposobovali druhym...

smutna6

Excita

to su podla teba romanticky co si nechaju vsetko ? :D no pekne... romanticka mozem byt aj bez toho ci ziarlim alebo nie...ale aj bez toho ci si necham co sa mi nepaci alebo nenecham... ja som skor razna priamociara a uprimna... co sa mi nepaci poviem a snazim sa aby to bolo tak aby sa obom pacilo... vies ? mozno aj tvrdohlava trocha ale zas ja sa obranujem stale pokial viem ze mam pravdu ked nie ustupim...

smutna6

Excita

moja ale ja praveze som dlhovlasa skoro po zadok tmavovlasa, skor stihla, prsia mam tiez pekne pevne aj postavu a ani necvicim...som skor nizsia ale mam primerane proporcie a som zo sebou spokojna taktiez aj on... a viacero inych :))

Excita

Smutna ty prehliadas pointu a chytas ma za slovicka.
Ja neatakujem na FORMU darcekov, neviem preco pises o tom. Moj priatel bohuzial nema cas na to, aby mi nieco vyrabal. Akurat raz ked som prisla domov ma cakala zapnuta telka a na obrazovke prezentacia z mojich fotiek. :D
Vlastnorucne vyrobeny darcek dojme asi kazdeho viac ako materialny darcek, no napisala som to ako priklad, princip. Aby si si nemyslela, ze romantika = prehnana ziarlivost. Nesmies spajat to, ze si ziarliva s tym, ze si romanticka. Skutocne romanticke zeny su predsa trpitelky, ktore bez toho, aby zo seba vydali hlaska, sa pomaly budu divat aj to, ako ich vysnena laska flirtuje s niekym inym... trosku si to mylis. :)

smutna6

nefinka

Dakujem....

no neboj priatelov mame dost ale stretame sa len s rovnakym pohlavym... on s kamosmi ja s kamoskami a tych je dost neboj :)

a co je na tom zle ze to chceme mat take pekne ?? :) vsak kto by nechcel... a budem rada ked nam to vydrzi... ja taktiez mozem povedat ze som obmedzovana ked jemu by vadilo keby videm s kamosom na pivo trebars... a mne tiez no... ale nam to vyhovuje... len ja som sa tym asi nechala unasat tym ziarlenim ...

Excita

.... : to, ze 10tim sa bude ta zena pacit a 11temu nie, je pravda.
Ale predstav si taku situaciu, ze tvoj priatel alebo manzel robi napriklad v modnom priemysle... Vzdy sa najde zena, ktora sa bude pacit aj tomu 11temu. Kedze sa v tejto oblasti casto obmienaju a vecne prichadzaju nove a dalsie. :)
A este nieco: taka stihla dlhonoha prsnata dlhovlaska, pekna v tvari, ci uz blond alebo cierna, sa paci kazdemu muzovi aj tomu co je obvykle na baculky, na to mozes vziat jed :)