Neviem

Príspevok v téme: Neviem
Vysoka skola

Ahojte som studentou druheho rocnika hotelovej akdemie ale ta skola ma vobec nebavi varenie, a oblsuha casnikom ani kucharkou nechcem byt preto chcem ist na vysoku skolu len neviem aku a uz by som sa chcela teraz zacat ucit na primacie pohovory.Lebo kebyze sa mam este raz rozhodnut chodim na gympel kde je to ovela narocnejsie a vyzaduju viac chodim ako keby na osoobitnu skolu a som z toho nestastna na zs smae jednotky :(a nic zo mna poriadne nebude som z toho smutna

Vysoka skola

No lebo niekto je kkt:Dnechcem nadavat myslim seba,idem teraz pokracovat v druhom rocniku chcem mat skonceny gympel potom sa uvidi co dalej nenaivim ekonomiku a manazment a podobne hluposti,preto ma ta skola vobec nebavi viem zas na gympli tiez matika fyziky ale s tym nechcem mat nic da sa tam na dobrej urovni naucit aj nj myslite si ze som kkt,ked skoncim strednu v 22?:D

Lina30

Ja som bola cely zivot jednotkarka, a trepala som sa na Hotelovku. A mala som co robit aby som zvladla to ucivo.. Prve dva rocniky su menej narocne asi na kazdej skole. Hotelovka nie je len robit casnika na praxi..prax sme mali minimalnu.Viac sme sa sprtali v skole. Ucivo nie je jednoduche, ale to pochopia asi len hotelaci. A je vela moznosti sa zamestnat.. Jasne, ze to nie je Harvard ale tvrdit ze je to slaba skola.. tak to by som netvrdila.. vyuzijes urcite manazment, marketing, ekonomiku, uctovnictvo, jazyky...

jajka001_

nechce sa mi verit ze niekto kto mal same jednotky sa trepe na hotelovu akademiu.a to si sa teraz zobudila? no nic, sprav si aspon maturitu. rodicia ta mali zabit vtedy ked si si vybrala taku slabu školu.

Vyskola skol

Ako myslite ze je to podradna skola?lenze idem mat 19 a bola by som druhacka?troska odveci ked ja neviem mna rodicia asi zabiju

xy:)

nechcem byt hnusna, ale tak co si si myslela, ze hotelovka je narocna??!! sa venuj tomu co chces a uc sa to, co ta zaujima pomimo skoly. takisto nikde nie je napisane, ze tvoja buduca profesia musi mat zakonite suvis so strednou skolou.