Je sanca?

Príspevok v téme: Je sanca?
allenkka

Ma zena v tridsiatke este sancu najst si vhodneho partnera na vazny vztah?
Pred rokom sme sa rozisli s priatelom, s ktorym som ratala do buducna, ze si zalozime rodinu atd. Potom sa to vsak zvrtlo a skoncili sme to. Dnes, po roku ma ten rozchod uz prebolel a viem, ze by nam to nefungovalo.
Z coho som vsak smutna a pomaly aj zufala je, ze je velmi tazke najst si v tomto veku partnera. Vychadza mi to tak, ze slobodni chlapi okolo tridsiatky, su slobodni, lebo im to tak vyhovuje a nechcu to menit, alebo potom su ti, ktori by aj niekoho chceli, ale maju nejaky problem, pre ktory sa im to nedari( alkohol napr), alebo ti, ktori chcu mladu kocku a nie zenu, ktorej tikaju biologicke hodiny :(
Povedzte mi, prosim, ze to nie je take cierne, ako to vidim...:)

blondula

Trnavak... kukala som tu stranku.sak to je nejaka prostitutka-zlatokopka :DDD to je o niecom inom potom :DDD .... a to akoze 16 rocna sa moze uz vydavat ?? ja ziiiram....

Trnavak

Tak 50 ročný a 25 ročná to bude len o sexe a o peniazoch neviem čo mladá žena môže na pomaly dôchodcovi vidieť. A tu je ďaľší extrém 51 ročný a 16 ročná www.cas.sk To ma uplne dorazilo, tam to tiež nebude len o láske :D

lulu22

Trnavák, k tým mladším ženám a starším mužom..abo teda i obrátene.. že nepochopím, čo také si môže 50ročný s 25ročnou povedať.. :D alebo i keď majú menší vekový rozdiel.. buď je to len o sexe abo fakt o nejakej stabilite, ako si už spomínal...
a ožieranie sa každý víkend, sa nepáči ani mne.. hnusia sa mi takí chlapi!

Trnavak

Tak nájdu sa aj taký ktorím nevadí dieťa, ale je pravda, že takých je už pomenej ale stále sú.

Čo sa týka toho spomínaného vyžarovania tak ja by som najradšej mal jednu stálu partnerku a ako sa hovorí usadil sa. Veď aj keď z nej vyžaruje vážny vzťah tak keď to niektorým nevyhovuje tak to je jejich problém, väčšina chlapov by sa najradšej "zabavila" a potom pápá moja milá. Ak by chcel vážny vzťah tak aspom by na ňom bolo vidieť, že to myslí s holkou vážne a nejde mu len o sex. Aspom takto to nejako vidím ja.

Trnavak

Je to pravda, väčšina strieda partnerov dosť často lebo hľadajú lepšieho/lepšiu a pritom si nevšímajú gentlemanov ktorí by ich na rukách nosili keby mali možnosť. Ale mňa osobne odrádzajú ženské ktoré často striedajú partnerov. A myslia si, že sú majsterky sveta. Čo tam po nejakých skúsenostiach keď chýba cit a rozum. A tiež by som nechcel holku ktorá sa chodí každý víkend ožierať ako to robí tá dnešná skazená mládež. Alkohol odbúrava zábrany a hľa, nevera je na svete. A aby toho nebolo málo tak si niektoré ženy vyberajú partnerov ktorí sú aj viac ako o 10 rokov starší, to nikdy nepochopím prečo to tak je. Ale naopak som to nikdy nevidel, že by bola partnerka staršia o 10 rokov než jej partner. Jedine ako si to viem vysvetliť je to, že v starších a starých mužoch hľadajú asi nejakú stabilitu (peniaze, byt).

lulu22

allenkka, nečítala som úplne všetky príspevky, ale ak nemáš dieťa, tak to si na tom ešte celkom dobre... lebo ja mám 35ročnú kamošku-slobdnú mamičku, so 7ročným synom... a to je ešte horšie.. chcel by slobdný bezdetný chlap takú ženu? samozrejme, že nie.. resp.ona takého ešte nestretla.. a hovorí, že ani neverí, že takého nájde. I keď nej by nevadilo, keby on deti mal a aspoň by videla-vedela, ako sa o ne stará/nestará..
Si ešte mladá, hlavu hore. moja 30ročná sestra sa len nedávno zoznámila s 31ročným chalanom, prišla nám ho predstaviť, úplný pohoďák, sú spolu 3mesiace a začali spolu žiť a tiež by nepovedala, že ešte stretne takého normálneho chalana. Len treba asi oči otvoriť :)
Trnavak, je to super, že si ženy vážiš:)a o tom to je.. nechcela by som takého, pre ktorého by som bola handra!

Slobodna

allenkka to ani netvrdím ale podvedome si hľadáš partnera na vážny vzťah a budúceho manžela, to zo seba vyžaruješ a chlapi to cítia, preto nemáš veľkú šancu na úspech. Tú šancu si zvýšiš ak to proste nebudeš riešiť a budeš mužov brať skôr ako skvelých kamarátov. Ono to pôjde postupne- muži totiž milujú ženy, ktoré nič neriešia a nechcú hneď vážne veci. Najprv dobrý kamarát a neskôr skvelý partner. Proste každého chlapa s ktorým sa streneš, rozprávaš, hneď vnímaš ako potenciálneho partnera, to je chyba. Tak znie moja rada.

allenkka

Tak to je velmi pekne, ze si vazis zeny...dnes si ludia len velmi malo vazia jeden druheho...aspon ja mam taky pocit....

Trnavak

Tak myslím, že áno. Nemám šťastie na ženy a preto si ich viac vážim ako tí ktorí ich majú moc a preto si nevedia žiadnu vážiť a nerobí im problém podviesť. Ja si ženy vážim a nedokázal by som podviesť. Taktiež nie som žiadny násilník ani alkoholik. Takže dá sa povedať, že som relatívne dobrý.

allenkka

Matyo - to by som ti mohla dohodit moju sestru, za predpokladu, ze aj ty sa vyznacujes vlastnostami, ktore spominas ;) :)))
Slobodna - ja nie som ziadna "stihacka" :) a ani zufala (zatial :) ), len trochu smutna z toho, ale to sa snazim nedavat najavo
Trnavak - ty si toho dokazom? :)))

Najčítanejšie články