francúzske milovanie

Príspevok v téme: francúzske milovanie
???

Táto téma nie je vhodná pre slušných a hanblivých ľudí a takisto nie pre deti! Na internete som čítala už dosť článkov o tom, ako muži s radosťou poskytujú svojim partnerkám orálnu rozkoš. Ja k tým šťastným vôbec nepatrím. Má takýto "problém" ešte nejaká iná žena okrem mňa? Alebo mala takýto "problém" a teraz jej partner orálny sex poskytne? Ja som priateľa oi to už niekoľkokrát prosila, aj som mu povedala pravdu, že keď mi to raz spravil, mala som super orgazmus, no vôbec to nepomohlo - naopak. Takmer sme sa kvôli mojej túžbe rozišli. A priznám sa, už ma nebaví ho o takéto niečo prosiť. Nebude lepšie nepripomínať mu to a ak sa NÁHODOU o to pokúsi povedať mu, že prečo chce robiť takéto nechutnosti? Podľa môjho názoru je to veľmi príjemná rozkoš, no nahlas poviem úplný opak. Možno keď zbadá môj nezáujem, tak mi to bude chcieť spraviť. Ale čo ak sa mýlim? Čo ak si pomyslí, že končne mi to nechýba a už sa o orálny sex už nikdy nepokúsi? :,-(

tera

Nerob si ztoho nič nie všetci to majú radi.Ale skus mu to niekedy urobiť ty.Jeden večer sa sním skús hrať a keď bude on niečo chcieť spraviť pre teba tak mu povedz,že tento večer patrí tebe, že len ty sa mu budeš venovať a nie on tebe. A uvidíš možno sa mu to zápači a ďaľší večer to dopraje tebe.U nma to fuhgovalo.Dúfam,že to zabere skús..............

jacquelin

mmm..tak to si teda borec.. uwedomujes si ze dost wela bab aj chalanov malo sex aj oral aj anal aj secko pred 15?? a to sa ani nemuseli twarit ze su starsii.. niekdo sa tu prilis vyxvaluje.. vies ako mi to pripada?? ze si si vcera prvy krat zatrtkal tak to hned musim kazdemu oznamit, hm??

-------

No vidíš linduša, ked si to zaslúžil tak ta to nemusí trapit. Kebyže vtedy vieš že je to hajzlík tak mu sprdneš celú hlavu nie?:-) Mne sa to tiež raz podarilo tak pod duchnu, nebolo to počuť no také je cítit najviac. Trapas jak svina!!

cokoladka

???, naozaj?! to je supeeer. tak vidis :-) tesim sa s tebou
a pacilo sa to aj jemu? myslis, ze to zopakujete..?