Co vykrikujete pri orgazme?

Príspevok v téme: Co vykrikujete pri orgazme?
Prso

Chcel by som sa spytat zien aj muzov, ze co najcastejsie vykrikuju, ked dosiahnu orgazmus. Ci su to len nejake jednoduche vzdychy, napr. 'ach jaj', 'aaaaaaach', 'uuuuuch', 'oooooch', 'jaaaaaaj', alebo nieco zlozitejsie, napr. nadavky, zaklinadla, meno prevej frajerky/frajera, svoje meno, alebo je to nieco nieco, co so sexom vobec nemusi suvisiet, napr. poznavaciu znacku svojho auta, cislo bankoveho uctu, alebo pin kod. Hmmm?

dobre...

no tie reakcie...?
dobre som sa zasmiala. moj promiskuitny brat vzdy tvrdi, ze kazdej pritom prisaha ako ju lubi. a vraj vtedy tomu aj sam veri.

sulina

baby s ktorymi spavam zvyknu hovorit nasledovne resp kricat a vzrusene vzdychat popri zarezavani sa mi nechtami do rozdrapaneho chrbta: boze este, ano, neprestavaj atd .. :D najcastejsie to boze a tie nechty .. niekedy sa bojim vychadzat na kupko :D

lienocka2

To by som teda chcela poznať toho kto kričí pri orgazme zaklínadlá, alebo špz-tky čí číslo účtu :DD

to by muselo byť aj celkom vtipné, kebyže pri orgazme kričím "0000"

lulu22

:D že aká téma.. no ja napr. už spomínané vzdychy abo keď je to fakt moc dobré, tak meno dotyčného spolu s popudom, aby neprestával :D ánooooo eštéééé :D a pod.