nadava vas manzel....

tpch

No ked ho obhajuje, naco sem pise a stazuje sa? Nech mu tresne po papuli a je vybavene, ked inej rade nie je naklonena.

Slobodna

Asi máloktorá žena si uvedomuje, že nadávky spadajú do kategórie psychického týrania. Takže v poriadku to nie je. Každá závislá obeť svojho tyrana obhajuje, či už sa jedná o fyz. alebo psychické týranie. Ono to môže začať nadávkami, postupne sa to stupňovať-pokiaľ to žena z obrovskej lásky resp. skôr závislosti na partnerovi toleruje, pokiaľ neurčí hranicu- "Tak toto teda nie!"- a skončí to bohvie pri čom.

xy:)

milovna, pises ze ti nadava, potom ho obhajujes, ze to vyzera tak, ze ti nadal iba jedenkrat za cely zivot. tak co je vlastne pravda? ked ta posle do pi.e, posli aj ty jeho a mas klud.

User_37597

tak teraz sa rozobera smrad z ust alebo nadavky? :D

proste baby ste hlupe ze si nechat na seba nadavat..sorry ale je to tak.ked sa nechate raz udriet a niec nespravite tak sa stane o 2,5,10 rokov ze tu bude tema od vas ze preco ma moj chlap bije.
teraz vam nadava a nechate si toto?to znamena co?ze ked si to nechate a nebudete to riesit tak ti miesto dobre rano povie ty k...a v....a..to sa vam asi pacit nebude nie?tak bud s tym nieco robte alebo sa nestazujte.

a k smradu z ust-vsak je vela faktorov preco zacne pocas dna pachnut z ust.zoberte si napr kofolu.vypijes 3 pohare a mas take hnusne kyslo v ustach.po hodine tro dva krat lepsie vonat nebude.jedlo rovnako tak posoby.dalej su fajciary tak aj tym slusne smrdi z huby a potom su tu ludia ako moja sestra kt si presla zapalom zaludka,12tornika,tenkeho creva a vtej dobe vela vracala co znamena ze jej to jednak ponicilo zuby a jednak od vtedy ma taku cudnu "vonu" z ust..to sa ani neda vyjadrit ako to smrdka.ale zas viem rozpoznat kedy niekomu originalne smrdi z huby lebo si neumyva zuby-mala som spoluziacku na strednej.tak ale to bolo ako keby zjedla rano hovno :D

Anaya

Keby mne raz chlap povedal, ze som p..., alebo by ma poslal do p... a iné podobné vybrané slová, tak by to bolo to posledné, čo by mi povedal.
Preboha, dievčatá, to vážne nemáte troška úcty k sebe, keď si toto necháte? Čo sú tí vaši chlapi poslední na svete? Existujú ešte aj normálni muži.

Samozrejme, že každému ujde z úst škaredé slove, keď sa niečo po..toto :-), keď je človek nahnevaný, ale nie používať takéto výrazy ako titul pre osobu, hicijakú a už tým dupľom nie pre partnera/ku.

Carie

milovna a co mas ty vlastne za problem? Co ty vlastne po nas chces? takze tvojmu muzovi zrazu nesmrdi z ust, ale uz len rano a ked si umyje zuby, tak potom uz nie? A ty mu kazde rano hovoris: smrdi ti z ust? A to ako naco? Jak dlho mu to uz hovoris, cele roky? Tak to sa nedivim, ze ta posiela do p..e, to by uz asi kazdy.

2bodka

tpch,

poslat do p.ce a znizit sa tak na jeho uroven? :)

myslim, ze lepsie by bolo odist prec a uz sa nevracat... Mne keby frajer nieco take povedal, uz by mu jedna letela :)

niektore zeny toho znesu vela, niektore maju nizku sebadoveru, niektore nizke IQ, niektore proste znasaju nieco, na co boli zvyknute mozno uz od detstva a nezda sa im, ze taketo spravanie partnera nie je normalne. Ale ked chcem pomoct frajerovi a upozornim ho na chybu a on mi povie chod do p.ce, tak bud mam za frajera idiota a ja som idiot detto, ked to nevidim, alebo mam posunuty prah hrdosti, alebo som tak zaDubena laskou k nemu, ze som uplne ohluchla :)

Taky chlap nestoji ani za to, aby ste si o neho opreli bicykel.. vazene damy ;)

tpch

adkija, asi ma pravdu, ze si prij.bana tupana, ked si to od neho nechas. Pri prvom raze si ho mala poslat do p.ce, aby to bol aj posledny raz.

lost

adkija

a aj mu nejak odpovies na take reakcie?
napr to s tou chybou pri pisani na PC.
ked ta on posle niekam.. odpovies mu nieco v zmysle co najtvrdsej urazky ze je xyz za to ze nevie pisat, alebo nieco take poriadne trefne (nie vulgarne, ale skor extremne ponizujuce)? :)