nevera, o ktorej som sa dozvedela až dnes

Príspevok v téme: nevera, o ktorej som sa dozvedela až dnes
Amdrea

Dobrý deň, mám 18 rokov, a za sebou 2 a pol ročný vzťah, ktorý bol úžasný.. od prvej chvíle, čo sme sa stretli tam bola neskutočná iskra, chémia, klapalo to, bolo to dokonalé..začalo to nevinne, ako \\\"puberťáci\\\" ale prerástlo to do niečoho veľkého. Každú chvílu sme trávili spolu, mali sme spoločných kamarátov, záujmy, vždy sme sa vedeli o všetkom porozprávať, rozumeli sme si..preto si neviem vysvetliť, jeho zlyhanie.. Všetko začalo, keď minulý rok v septembri odišiel na vysokú školu. Bola to zmena, ale zvládali sme to. Začalo mu však vypisovať iné dievča smsky, viacmenej nič vážne \\\"držím ti palce na skúške\\\" a pod.. nikdy mi však o tom nepovedal, videla som aj ja že jej píše \\\" dneska sa neuvidíme, lebo idem domov, pekný deň ahoj\\\" ..neprikladala som najskôr tomu veľký význam, ale ona proste do nás zasahovala stále....stále niečím, chvíľku dala pokoj, a chvíľku zase niečo.. a on mi o nej nikdy nepovedal..vždy som na to prišla sama, že boli spolu vonku ako partia kde bola aj ona, alebo tak..nikdy to nepovedal sám, alebo mi klamal, že sa s nou nestretol, a potom som zistila, že s ním bola, a takto sa to opakovalo celý polrok..klamal mi o nej, ked som na to prišla mi sluboval, že už to nespraví, zase klamal, zase sluboval...ked ma oklamal naposledy že s nou nebol a bol..už som to nezvládla. Rozišla som sa s ním. Keď sme sa včera rozprávali, tak sa mi priznal, že ešte v Novembri minulého roka, keď bol opitý, tak sa s ňou raz bozkával, .. ale vzápätí si spomenul že nemôže, že má mňa, tak aj jej povedal že má frajerku atď..Potom mi povedal, že si uvedomil že to bola chyba tak sa jej vyhýbal, tvrdí mi, že pre ňho nič neznamená, že to bol proste skrat, ospravedlnil sa mi asi tisíckrát, je mu to ľúto, hovorí že miluje len mňa, že ja som jeho láska a nikoho iného nechce. Vraj mi klamal preto, lebo on vie, že mu je ukradnutá, a nechce aby som sa zbytočne trápila. Mám v hlave zmätok, strašne ho ľúbim, ale už ma toľkokrát oklamal... Nič nebolo na ňom a našom vzťahu zlé, len toto klamanie ak išlo o ňu :( Vôbec neviem čo mám robiť, či mu to mám odpustiť alebo nie. Najhoršie na tom všetkom je, že on do školy bude chodiť aj budúci rok, aj potom, aj potom.. a ona tam bude stále tiež niekde v jeho blízkosti.
ďakujem za seriózne rady a názory

žažiká

pocuj keby ta miloval tak na nu kasle a nebozkaval by sa s nou... dobre si urobila, casom to boliet prestane a pohnes sa dalej, este si mlada, mas cely zivot pred sebou a urcite stretnes niekoho kto ta naozaj bude milovat a klamat ti nebude. Vies ked to trvalo pol rok, urcite to z jeho strany nebol len skrat... este ked ti to tkto super tajil...zase by sa to len opakovalo a utrapil by ta este viecaej to fakt za to nestoji