Vaginálny výtok v nadmernom množstve

Nessie

anka18

určite navštív gynekológa.Ja som tiež mala taký výtok.Liečila som si ho najprv sama..ale vždy sa mi to vrátilo.Rozhodla som sa,že zbytočne to budem sama liečiť,keď i tak si nepomôžem a zašla som ku gyn.ten mi predpísal krém a odvtedy žiaden problém :)a radšej nech aj partner sa vyšetrí..aj keď ste mali prezervatív,nikdy nevieš..

anka18

Už 3 roky mám sex s tým istým partnerom. obaja sme sa neliečili na nijaké pohlavné choroby. No posledný rok a pol sa mi každý mesiac vracia výtok. Ten výtok je hrudkovitý, biely niekedy hnedo-žltý a zapácha. Trvá tak 2 až 3 dni, v každomesačnom intervale. Pocitujem pri tom svrbenie. Inak ma to pri sexe vobec nebolí ani nič. Neberiem ATC ani nič podobné. Sex máme vždy s prezervatívom. A k tomu výtoku, mám ho plnú pošvu. Nepoužívam žiadne mydlá s parfumami ani nič podobné. Ku gynekologovi mam dosť daleko, tak sa pýtam čo mi može byť a čím to vyliečim aj bez lekára. Ďakujem

ashley9

D.deň chcela by som sa spýtať,prekonala som črevnu virozu a počas nej sa mi spustil silno hnedý výtok,a pošvu mam nadurenú opuchnutú..neviem čim to či to bude kolli tej viroze,trva to už druhý deň.menstruaciu mavam ale pravidelne.dakujem

akinom007

Je to normalne pokial je priesvitny, maximalne biely, zltaksty... ale nie prililis husty , hrudkovity a pod a takisto nesmie zapachat, ani ta nesmie nic svrbiet, stipat, boliet, palit,,,
ak si chce sbyt ista ze je normlany chod ku gyn. na vytery