escapelle

Príspevok v téme: escapelle
bara1

ahojte,s priatelom som mala nechraneny pohl. styk,no aj ked sa do mna nespravil,pre istotu som si bola kupit escapelle.uzila som ho asi 24hodin po.normalne by som mala mentruaciu dostat asi tyzden po pohl.styku. docitala som sa,ze asi 5 dni po pouziti escapelle by sa mala dostavit mentruacia alebo aspon spinenie,ale mne nedoslo nic. mohlo escapelle sposobit to,ze mi mentruacia,ktoru by som mala normalne dostat meska 5 dni aj ked som nemala ziadne spinenie ani nic podobne? dakujem za odpovede.

kvietocek20

no ja som zobrala escapelle pre pretrhnuty kondom, o 5dni som dostala kramy( presne tak ako som mala) ale na dalsi mesiac mi to meskalo asi 5 dni :)

lulu123

Test si spravím, hneď ako to bude možné. Ešte 2 dni musím počkať. Ja len, že či ste nepočuli o niečom takom, čo sa mi deje. Ďakujem

anonym28954

ja som brala escapelle 1x aj to kvoli nehode s kondomom...a kramy mi prisli presne ako hodinky bez predchadzajuceho spinenia a podobnych veci.Nestresuj ;)

lulu123

Práve preto sa pýtam...Som z toho veľmi nervózna. Aj nervy robia svoje. A chcela som sa spýtať, na tie dni. Pretože je tam napísané do NIEKOľKO dní zmiznú nežiadúce účinky.

jankaaaaaaaaa

caste mocenie nieje neziaduci ucinok tabletky po. precitaj si letak a tam su vypisane neziaduce ucinky ktore moze mat tabletka a do kolkych dni

lulu123

Ahojte, s priateľom sme mali nechránený sex počas mojich plodných dní, hoci do mňa nič nedal. O 22 hodín som užila escapelle. Nemala som žiadne nežiadúce účinky až po 6 dňoch, keď ma začalo pichať mierne v podbrušku a začalo mi častejšie močenie. Som veľmi vystresovaná. Čo myslíte?

sumsumienka

presne, mas rozhadzany cyklus..teraz ti mozu prist kramy boh vie kedy.. ja ked som brala raz escapelle (pretrhol sa kondom), som mala kramy 2 tyzdne vkuse a prisli mi asi o tyzden.. este cakaj a uvidis.. brala si to zbytocne...

odpovedam

ak sa do teba nespravil, tabletku si uzivala zbytocne. Predsa si nemala z coho otehotniet... iba si si rozhadzala cyklus...