je normalne

monika1992

ja som to tiez spravila v 15..a vobec to nelutujem uobila som to s clovekom ktoreho milujem ...doteraz :) gynekolok mi povedal ze to je normalne zacat sexualny zivot vo veku ked ma dievca 15..sidce lepsie by bolo keby som bola starsia ale je to normalne. ak si polozis uz tuto otazku si vyspela na to aby si mala uz pohlavny styk....ak rozmyslas aj nad dosledkami hlavne :)

Daduuška

nie je pravda, ze to je skoro preto, ze z toho nemoze mat 15 rocne decko daco.Ja som tiez zacala v 15 a kedze je moj priatel o 3 roky starsi, je aj skuseny.Taktiez mu je jedno, ze ci z toho bude mat nieco on.Stale chce,aby sa to pacilo v prvom rade mne a az potom jemu.A je to krasne.A nelutujem, ze som to spravila. aj ked ma dost mrzi, ze som to spravila tak skoro.No fakt to nelutujem, je to nieco krasne.A toho chalana milujem neskutocne moc

kvietocek20

moj odomna dostal darcek na 18tku... a bolo to to najkrajsie co som mu mohla dat :) tesili sme sa obaja, doteraz to nelutujem, ale okrem toho sexu nam (nie stale je totiz moznost) staci aj to hladkanie, petting.. :)

alle

nechcem moralizovat, len ti chcem nieco napisat:) ked som mala 16-17(nie je to tak davno:)) tak boli uplne carovne tie prve dotyky, to spoznavanie cudzieho tela, ked este neptrebujes sex, ale mrazi ta uz len z tych dotykov a bozkov. Ked raz zacnes so sexom, tak ti to uz nebude stacit:)Tak si to uzivaj, co najdlhsie to natahuj, lebo uz sa to neda vratit spat! pamatm si jednu z naj noci v zivote a to bolo ked sme sa s frajerom celu noc, az do rana len hladkali, maznali, peting atd, teraz to uz nevieme lebo nam to nestaci, takze mas este cas. Nejde o to ze sa to nepatri, skor o to, ze sa ochudobnis o vela, ked s tym zacnes skoro:)

kvietocek20

to je otazka.... preboha.. vyfackat takych ludi... NIE nie je to normalne.. v 15tich som behala po ulici, hrala sa s loptou a o sex som neprejavovala zaujem! preberte sa! kamoska ma 15 a otehotnela na svojej oslave 15tky!!!aby ste neskor neplakali a nepisali, ci nemozete byt tehotne..

blondula

hm....NIE,vy mladi,este neviete co to ten "sex" vlastne je a uzivat si ho zacnete az v neskorsom veku.ja som zacinala ked som mala 17 a pol a ozajstne "pozitky" som zacala prezivat asi tak v 25tke :DDDD