Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

carey

Ale havino mi dnes zlomil necht a mam to skoro do krvi, aj to boli, to hned ako sme prisli oni maju vlciaka velkeho a uz v brane chcel utiect tak som ho chcela chytit a drb.
No zajtra som zvedava ake budem mat vlasy

carey

Maoam no ja som si to tiez vsimla ze si viac uzivam ak sa da samozrejme. Inak aj dnes na tej grilovacke vlastne sme nikoho ani nepoznali, len oslavencov a bolo super, aj priatel on je komunikativny takze ziaden problem, bolo fain, jedlo super, aj pocasie bolo krasne. A nemusela som sa bat ze bude nejaky trapas, lebo s byvalym som sa bala dakde chodit, on niekedy vypustil z ust hocico (decko no)

Maoam

Carey, ja som taky mala aj vcera a aj v piatok :DD a ziadne kardio :D, ale ja to beriem momentalne fakt totalne lezerne, kedze mam uplne ine problemy.
Ale je dobre, ze si sa naucila riadne si uzivat, co ta citam poslednu dobu, tak to je obrat o 180 stupnov oproti poslednej zime, uzivas vsetko co sa da naplno.
No rozmyslam, co budem varit zajtra, asi urobim kapustnicu.

carey

Maoam tak sme mali obe zraci den :D:D ale neriesim, obcas treba. No inak pre mna toho bolo aj viac ako dost, ale tak co netreba sa obmedzovat nie :) vybeham na kardiu, uz si zajtra brusim zubky ze pojdem cvicit, len neviem ako mi to vyjde z krvou, kadernickou a skolou :D

carey

Inak smilestarr ja som taka ako ty, presne introvert skor a niekedy fakt zdesene pozeram o com sa ti moje spoluziaci vlastne dokazu bavit, ja som zvacsa ticho, alebo odidem. Ale uz som si zvykla ze ja si viem toho viac povedat zo starsimi ako s rovesnikmi a neriesim to.

Maoam

Carey, dobre si urobila, vsak to je nic, co si zjedla :D

ja som prave dojedla este polievku ;D, dnes bol zraci den ale nevadi :DD (segedin na obed 2x, polievka 3x, ranajky :D)

dojedla som uplne vsetko, hrnce som prave nalozila do umyvacky k ostatnemu riadu a uz to bezi :D

carey

Caute kocky :), ja som sa uz vratila z grilovacky, prejedla som sa...jednoducho som vypla a uzivala si a nepozerala na kalorie. Zjedla som grilovane morcacie prsia s horcicou jednym chlebikom, potom som vypila sangriu s ovocim a nakoniec taky kusok pernika so slivkou plnkou... tak bolo toho na dnes dost, zajtra bude lahsi den. Ale co je hlavne som si to uzila bez nejakych vycitiek.

flegma

Maoam - jaaaj, ja to tiez kukala a nevedela som ci sa mam smiat alebo prevracat ocami :D a najlepsia ta nepricetna v bielych satach "pod von" ... jak ta moze vychovavat dieta?

Najčítanejšie články