Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

xdanielax

carey - vstavas zajtra?

Ja si privstanem, kvoli tomu fitku, vynimocne mam rano volne, takze si zacvicim este kym nebude 300 stupnov.

carey

maoam vies co je dobre, ze ked sa otec rozhodne ze schudne, tak fakt schudne, on ma fyzicky narocnu pracu, napriklad vecer sa uz neladuje a o chvilu ma o 3kg menej. Ja som hrda na to ze som ich naucila kuovat biele jogurty, cottage a knakebrot :D

carey

Hej Maoam mas pravdu, sak mama vtedy videla ze som schudla a bola rada, a vtedy viem ze aj ona sa snazila ale len kratko, prisla k babke a koniec. Nadivka, kolace, udene, vsetky tie dobroty, vino do toho. Ona by to vydrzala kebyze byvame my dve spolu.

Ale je fakt ze vsetko sa da, takze ja sa nechcem vyhovarat ani nic, len som tym chcela povedat, ze nie je to vzdy take lahke

xdanielax

carey- mozno by si to mala spravit najprv. Normalne si zajdi na nakup, uvar si veci atd.. a nasledne im povedz svoju predstavu, co by si chcela dosiahnut a ze uvitas ich spolupracu v tej forme, ze ti nebudu jest tvoje veci a budu respektovat, ked nieco odmietnes a nahradis to niecim zdravsim. Ved to je uplne ok, si myslim.

A urcite zajtra podam hlasenie :) Hlavne nech tam je poriadna klima :D

Maoam

ja to vidim tak, ze v rodine budu asi celkovo zauzivane nezdrave sposoby stravovania, ze?

a ze sa neakceptuje nic ine a co je ine, je hned chore

no preto som ti hodne prispevkov dozadu pisala, ze bud sa prestahujes k priatelovi a budes varit, nakupovat a jest to co budes chciet ty ( co ma tiez nevyhoda, kopa roboty, penazi, starostlivosti, behaciek, tak ale zasa aj nezavislost) ALEBO doma sa porozpravat a byt potom dosledna, mozno mama ak je na tom tak, ze sama by tuzila schudnut, ale na to nema (volu) a vidi, ze ty sa snazis a chudnes (vid zima), tak ju to zerie, vies ako... proste ista konkurencia a kebyze zacnes tak dosledne zdravo jest, cvicit, tak by si bola kazdodennou zivou vycitkou pre jej slabu volu a slabosti ohladne jedla..