Rodicia nechapu ze som dospela..

Príspevok v téme: Rodicia nechapu ze som dospela..
Nepochopena

Ahojte, je mi to tu az trapne pisat ale neviem co mam robit :(. Mam dvadsat rokov pracujem v zahranici uz rok, mesiac prec a mesiac doma :( zarabam si na seba peniaze.Mam priatela ale neschvaluju ho proste nie aby ho poznali nepoznaju ho, ale proste furt nieco, vzdy ked snom snim pomaly vrcia, ked idem s kamoskami sa zabavit niekde do mesta tak tiez ze kde som bola a tak..stale im musim klamat a potom namna kricia ze klamem ale pri nich inak nemozem lebo vzdy je neaky problem.. aj dnes som sa snimi pohadala lebo som bola u priatela na jeden vecer ... ja uz dalej nevladzem... nechcem ich stratit ale kedy uz pochopia ze mam svoje roky aj svoj rozum??? viem co robim nie som hlupa.. viem ze mozno 20 rokov nie je este nic ale tak uz mam narok na vlastny zivot..Moj brat je opak mna stale sedi doma ale ja som uplne opacna to sa ani neda porovnat jak nebo a peklo.. :/ a asi cakaju ze taka budem ze budem len doma..viem ze su moji rodicia a ze maju narok ale tak ja uz neviem :( pomozte mi co mam robit :( Nevedia co je to mesiac prec sama a ked pridem chcem sa zabavit :( oni to nechapu ..

ja40

a ty si s rodicmi nemala nikdy otvoreny,uprimny vztah? predtym si im mohla povedat,co robis,kam ides,alebo vedela si sa im zdoverit? odkedy to takto mas,odkedy si prec? vies treba ist do pozadia problemu,odkial to usti,preco sa spravaju tak ako sa spravaju,ci si nechcu cez teba liecit svoje nesplnene tuzby,otazka je aj ci mas vzorovych rodicov a ci su aj oni dobri manzelia atd...viete si aj spolu sadnut a porozpravat sa ako dospeli ludia?

Nepochopena

JaJka001 uz som rozmyslala o tom ze sa osamostatnim ale ako ? vsetky peniaze co zarobim davam im nemam uz zaco si kupit byt.. Praveze nie som taka aby som sa flakala, nechodim po diskotekach, ked tak raz za cas s priatelom, byvam v malej dedinke ved tu clovek nema kde ist tak sa potrebujem neako odreagovat:( kedy to skonci ? :( viem ze sa premna trapia ale naco :( su najlepsi rodicia a som rada ze ma vychovali ako vychovali.. oni mi neveria to je vtom :(

jajka001_

to mas tak ked zijes s rodicmi, stale sa ti budu starat do zivota. mas len 20 cize dieta si bola este nedavno, este si nezvykli na to ze si dospela a tym skor ak tvoj brat je domased. asi maju o teba strach ci zijes "ako by si mala" ci sa neflakas a nerobis blbosti. chce to cas aby si zvykli, ze mozu ti vraviet co chcu, ty si spravis svoje. nepustaj si ich reci k srdcu, nic zle nerobis. ze sa im priatel nepaci je tiez normalne lebo prirodzene chcu pre svoje dieta co najlepsieho partnera tak ta upozornuju na chyby. najlepsie by bolo sa osamostatnit, nech sa nemusis neustale spovedat.