Syoss, farba na vlasy

Príspevok v téme: Syoss, farba na vlasy
jamie101

Dobrý deň, mám zafarbené vlasy na ryšavo, ale chcem sa vrátiť k svojej pôvodnej hnedej farbe. Skúšala som to s L'oreal Sublime mousse v golden brown, KATASRTOFA, hneď sa to vymylo, nikdy viac. Teraz by som rada skúsila túto farbu od Syoss:
www.syoss.sk

Skúšal ju niekto na rysave vlasy? Nezafarbí na príliš tmavo? Nemá niekto fotky? :D

sajos

ahoj.ja siroky farbim vlasy na modrocierno tak som teda vyskusala viacero druhov vyrobcov..ale este ziadna farba sa mi tak rychlo nevymyla a nestratila ako syoss..neodhovaram,len pisem vlastnu skusenost

mnamka257

ako si napisala, ze predchadzajuce farbenie dopadlo katastrofalne, uz si sa z toho mohla poucit a nechat to radsej na profesionalnu kadernicku. a co sa tyka syoss, nemyslim si, ze je to velmi kvalitna znacka, na tvojom mieste by som uz velmi neexperimentovala, pretoze si mozes uplne znicit vlasy a do povodneho stavu ti ich uz nemusi vratit ani ta najlepsia kadernicka, v kazdom pripade ti drzim palce

Tinusha

Byť na tvojom mieste tak si radšej vyberiem inú značku ako syoss...aspoň mne sa neosvedčila...mala som čiernu..a najmenej polka vlasov mi pri nej vypadla...v živote nikdy viac tu značku..síce šampóny majú dobré ale farbu ani za neviem čo...

tpch

No viem to, lebo som ten LOreal pred par dnami pouzila. Ale ma toho amoniaku asi o dost menej, lebo zapachala len mierne a este do toho pridali nejaku ovocnu aromu...

jankaaaaaaaaa

no to sa mi nezda :D ale je to jedno.. ziadna penova farba nieje taka trvacna ako kremova. tie penove su nieco ako sampon. aj na tej loreal penovej sa mi zda ze nieje na nej napisane ze je trvacna ale dlhotrvajuca, teda ze sa postupne vymyva

jankaaaaaaaaa

ziadna penova farba nieje trvacna. hovorit to o nej mozu, ale nikdy nevydrzi tak dlho ako kremova farba s amoniakom a peroxidom