Byt sam sebou ,casto znamena byt sam?

Príspevok v téme: Byt sam sebou ,casto znamena byt sam?
nefertiti968

Proste potrebujem sa vyrozpravat.Mam taky prblem sebapodcenovania sa a neviem co stym.Budem rada ak mi bude vediet niekto poradit.Velmi casto trpim tym ze si myslim ze niesom dost dobra.Milujem ludi a ich spolocnost len casto ziarlim a trpim tym ze naco by ma mali volat tam a tam ked tam uz ide niekto lepsi koho maju radsej a podobne.alebo v skole alebo teraz na brigade stale si myslim ze preco by mali mat radi mna ked tam mjau inych lepsich , vtipnejsich a podobne..viem ze clvoeka maju radi ked je sam sebou ale neviem ako si to vtrepat do tej hlavy.

ta3

Bingham
dakujem, konecne sa mi dari, Tebe tiez zelam len to najlepsie, ano, velmi vela prezitych tazkosti cloveka posilni a odlisi od davu

ta3

byt sam sebou vobec neznamena byt sam, znamena to, ze sa nebojime byt odlisni alebo si povedat vlastny nazor, aj ked dopredu vieme, ze je iny, znamena to nebat sa vycnievat z davu, to si vsak vyzaduje velky kus sebaucty a sebavedomia

sweetdream

no tak ja mam presne ten isty problem a je to brutalne na hovno, pretoze tym tak vela stracame... musis sa mat naucit rada, pochvalit sa za veci, co sa ti podarili a nepodcenovat sa, ked nieco nevyjde. Ja to tiez este neviem a stale sa podcenujem, ale snazim sa

Najčítanejšie články