súhlasiť s návrhmi?

Príspevok v téme: súhlasiť s návrhmi?
biela mačka

No, to som zase ja, stále hľadám partnera a žiaľ cez zoznamku, keďže skutočne nemám inú možnosť. A stretávam buď takých, ktorí napriek sľubom neprídu, alebo takých, ktorí mi po jednom či dvoch stretnutiach niečo navrhnú a ja nie som štetka, takže ich niekam pošlem. Ale predsa len, či by som nemala súhlasiť, veď ja môžem byť rada, že mi vôbec také návrhy niekto dáva, keďže som škaredá. A aj sa im čudujem, že na takú špatu, ako som ja, by mali chuť.

biela mačka

Sorry, ale ked idem s nejakým mužom von a on sa niekolko dní nevyjadrí, prečo nemôžem hľadať dalšieho. A to zamilovanie sa je len platonické. Horšie by bolo, keby som s každým takým liezla do postele. Ja som bola v detstve šikanovaná a chýba mi láska rovesníkov. Kto nechápe, nech mi ani nepíše.

Maoam

inak mne to nasilne hladanie chlapa za kazdu cenu pride ako taka tvoja obsesia uz :-DDD robis aj nieco ine? mas aj ine hobby?

Maoam

cele je to take mimo, vies ty si kazdy tyzden najdes nejaky objekt, hned sa akoze zalubis (ako daka 14 rocna hned chytas euforiu), ides na stretko a za par minut chces okamzite vediet odpoved CHCES MA? alebo NECHCES MA? Ten clovek ta tam prvykrat vidi nazivo...ty si vlastne nasilna, nedockava, nedas tomu ani len sancu, ale to vsetko ti uz ludia pisali milionkrat, stale to iste dokola....

ked ti chlapi idu s tebou na stretko, vidia pred tym tvoju fotku na zoznamke? ak ano, tak sa im asi aspon trocha pacis...ale nemozes chciet od cudzieho cloveka, co ta nikdy nazivo nevidel, aby hned rozhodol ci chce alebo nechce vztah, proste ty akoby si nevedela nadväzovat normalne prirodzene kontakty s ludmi, co bude asi nejaka porucha, no ale tak raz s tym zacat musis, ked ti na stretku chlap povie, ze nechce vztah, ty sa okamzite urazis a v momente sa meni on na sviniara, hnusaka a zakeraka a nadavas mu (alebo potom pisomne ak este nasleduje za tym kontakt)...nebud taka zufala, nesil, nenut, nechaj veci plynut, raz sa mozno aj k niecomu dopracujes, ale takto ako to ty robis, urcite NIE

dendi

biela mačka s tým že on nechcel vzťah ešte neznamená, že nemôžete byť aspoň kamaráti...čo keby si s ním chodila potom častejšie vonku a usúdil by, že si celkom fajn baba a že ty nie si ten typ, čo by ho podviedla???To že nechcel vzťah, ešte neznamená, že nechce kamarátstvo s tebou...čo keby sa to kamarátstvo vaše nakoniec prehĺbilo a vznikla by láska?Na to si nemyslela???A ako píše maoam...choď von len tak... zo srandy, zabaviť sa, bez žiadnych záväzkov ;-)) hmm???

Maoam

nie neklakaj si :-D
ale skus to urobit raz bez toho aby si to myslela vazne, proste chod na rande, len tak, zo srandy, maj pekny vecer, pokecaj, urob to inak ako doteraz

biela mačka

Vieš čo, už ani mna to nebaví. Ale Keď ma jeden nechce, tak hned píšem dalšiemu. Nie je to zábava, ver mi. Radšej by som sa stretávala stále s tým istým ako furt s iným. Ale mám si pred nejakým ktorý sa mi páči a nechce ma kľaknúť na kolená a prosiť ho???