bezvychodiskove zufalstvo bez perspektivy jeho vyriesenia

xantipkaR

Neviem čo tu riešiš?Nevieš čo od dobroty by si asi potrebaoval nadovšetko milovať ženu čo ťa má v paži ...

alle

ach jaj, beskyd,este stale si myslis ze na nu nemas, ked si precital v tejto teme ze tvoji rovesnici su 92kilove prazdne agresivne schranky? Taky by sa k nej hodil lepsie? Pochybujem.. tak sa vzchop, lebo chlap co sa lutuje je uplna hroza..Bud sebavedomy, znaly svojich kvalit(pravo, mas pracu, zdravie), zacni na sebe pracovat(jazyky, sport..) a chod do toho/do nej:P

ako ja len neznasam takych agresivnych primitivov, majucich potrebu dokazovat svoju "muznost" maltenim ludi. Inak vtipne na tom je ze povacsinou su to latentni homosexualovia, co si tu nechcu priznat, ze bing:D:D:D:D

AdamKrt

beskyd Včera 23:12 - a Ty si bol vcera nejaky unaveny, alebo si nieco pil ?

Ty chces ju, ona chce Teba. Co este riesis ??? Hovori sa, ked davaju - ber, ked biju, tak utekaj.

To co si ona mysli o chlapoch a Ty o sebe, su uplne dva rozdielne pohlady na svet a nemozes vediet, ci si pre nu dobry, alebo nie. Kazdy vo vztahu ma ine priority. Uz zacinam mat pocit, ze depresia BIELEJ MACKY chytila aj Teba :)

sway.

nudny ale ja sa mam velmi dobre a uvedomujem si to:-) Len mam vizie ako pokracovat..To je vsetko.Ja som vdacna za moju pracu a ano milujem ju.:-)Hnev je vzdy..to je natural:-)A ty sa drz..uvidis su obdobia kedy sa mas zle,ale tie ta robia silnejsim..preto to vsetko treba mat rad:-)

nudny

sway, praca za PC v kancelarii je podla mna uplne super. Po takejto praci tuzim. Ved si to zvas. Je to ovela lepsie ako napr fyzicka praca. Podla mna by si sa ju mala naucit mat rada a byt nadsena pre nu, lebo nie kazdy ma taku moznost. Mozno sa mas velmi dobre, len si to musis uvedomit.

sway.

llilla vyborny prispevok:-) snad apson trochu padne na urodnu podu..
nudny ja nerobim to co ma bavi,ale to co je treba:-))Nenavidim svoju pracu - cely den v kancelarii pozerat do pc.Akurat ju zaroven s pocitmi nenavisti milujem,lebo viem,ze je potrebna..Som len pokorny clanok vo velkej korporacii a paci sa mi,ze mozem aspon trochu prispiet;-)A to,ze nevies co by si chcel v zivote robit je len docasne,sny pridu :-)Tak ako ja nemozem robit to co by som chcela teraz,ale pride spravny cas..
blondula :-) Mas stastie na spanielakov - spanielsku mentalitu a co je hlavne je,ze mas dieta,uvidis ako sa veci vyvinu..Inak zaujimavy zivotny pribeh,ak by si niekedy chcela popisat moj email je holly.sway76@gmail.com

blondula

inak robil tam managera,mohol sa vratit,ale len za minimalny plat.vsetci kolegovia odisli a su tam len nejaky pocerny :D

kafe

beskyd, he-he, vieš čomu by som sa strašne smiala? Keby kočka, ktorú tak strašne zbožňuješ si nakoniec povedala: "Nie, ja s ním predsa nemôžem chodiť, on má naviac, nie na také béčko ako som ja - škaredá, hlúpa, bez peňazí.. " A tak sa obaja zrieknete šance spoznať jeden druhého, aj keď vás to k sebe ťahá.
Tie tvoje predsudky ktoré máš a podľa ktorých si na betón myslíš, že to tu funguje sú úplne smiešne a nezapadajú zrazu do situácie, v ktorej si sa ocitol. A-čková samica chce B-éčkového samca? Ty sám to nedokážeš posúdiť, či ona je v prvej triede, rovnako ako nedokážeš posúdiť svoju vlastnú hodnotu. A najlepšie urobíš, ak to vôbec prestaneš škatuľkovať a začneš vidieť realitu takú aká je - jedna kočka má záujem spoznať beskyda a beskydovi sa to dievča už dlho páči. Kde je problém?

blondula

sway. ... ja som sa vydala za cudzinca a zili sme v Mdride pol roka,to bolo pred 3 rokmi.potom som sa vratila do Rakuska a zoznamila som sa s priatelom-slovakom zhodou okolnosti tiez co roky zije v Spanielsku.spolu sme tam boli skoro rok.vola sa to Tarragona,krasne primorske mestecko :P on pracoval ako manazer v restauracii.po necelom roku sa vratil naspät,lebo som bola tehotna a prisiel na Slovensko za mnou.v tej restike co robil,sef mal az 4 v meste a 3 z nich rusi.vsade minimalna mzda,ludia su nezamestnany :-( on teraz berie este podporu a pritom robi na jednej farme u priatela.v septembri sa ma vratit a uvidime,ci pojdeme aj s malym naspät tam :-( mna to radsej taha do Rakuska.tam mam znamych a nejaky cas som tam zila...i ked stale tam clovek ma kde ist,same fiesty,more,plaz,ludia su taky zivsi,nie ako tuna ... :P .... uvidime !