Keby ste mali kolko eur? co by ste robili? Hmm

Excita

Ja by som som praveze konecne zacala pracovat :D - otvorila by som si vlastnu obrovsku diskoteku a neustale ju zveladovala a starala sa o to, aby bola TOP :))

uhlie

Ja by som skor kupil ostrov a deportoval tam neprisposobive obyvatelstvo a parlament. Samozrejme by to bolo urobene demokratickou cestou. V nejakom denniku by vyssiel zaplateny clanok, ze tam padaju pecene kurence. Prenajal by som lietadla s pecenymi kurencami a tie by ich tam vyhadzovali. Zabery by obleteli svet a nasledne by tam bola zriadena priama letecka linka z oblasti Spisa.

lost

ferkoo

dal by som nejaku tu mincu aj do mesteka, avsak by som ich aj mnozil, ale opatrne - rekreacne :) resp. konzervativne..

urcite nie nejak hardcore na burze/forexe ci takych veciach..

skor by som robil kroky na to aby tych 2 mil bolo >2mil nazvdy. tj. udrziavanie hodnoty (proti inflacii atd..)

blondula

keby ja mam vela "evri" urcite by som nerobila uz.teda mozno nejaku "osvetu",pomahala zvieratkam,mala nejake utulky :-( zabezpecila by som si zivot,aj mojej rodine,popripade kupila dom niekde kde je stale teplucko a more :DDD a chodila po svete.takze tych "evri" by muselo byt veeelmi vela :DDDD ....

ferkoo

lost.. keby si bol na dochodku a mal by si 2 000 000eur isiel by si ako dochodca do kostola dal by si do mesteka niake mince potom isiel zadarmo na oplatku ci by si ich aj nejako rozumne rozmnozil?