Sex na 5 minut

Príspevok v téme: Sex na 5 minut
thinka

Ahojte. Uz som zufala. S priatelom zijeme asi 4 mesiace sexualne a trva to stale velmi kratko :((( nas sex trva maximalne 5 minut :((( niekedy je hotovy hned po par sekundach. Ked si dame druhe kolo tak asi po 5 minutach :((( co mam robit? alebo resp. co ma robit priatel? :(( milujem ho ale nechcem aby sme mali vecne 5 minutovy sex :(((( HELP :(((( som priatelova prva, priatel ma 23 rokov pls help :(((((((((((

karamel

Ja som mal tiez taky problem. spavate spolu styry mesiace, no zaleží na tom ako často. ak sa milujete tri krat za tyzden je to málo. až budete mat sex tri krát za den,vybúri sa!!! potom vám bude stacit polhodinka denne...chce to trénig
PS: alebo nech si dá spravit obriezku
pokožka na žaludi zhrubne a on bude menej citlivy ja ju mam a je to celkovo lepsie. cely zakrok trva cca 15 min no potom tak dva tyzne su krute ale oplatí sa!!!

karamel

Ja som mal tiez taky problem. spavate spolu styry mesiace, no zaleží na tom ako často. ak sa milujete tri krat za tyzden je to málo. až budete mat sex tri krát za den,vybúri sa!!! potom vám bude stacit polhodinka denne...chce to trénig
PS: alebo nech si dá spravit obriezku
pokožka na žaludi zhrubne a on bude menej citlivy ja ju mam a je to celkovo lepsie. cely zakrok trva cca 15 min no potom tak dva tyzne su krute ale oplatí sa!!!

markketa

už som o tom bode počula aj ja.raz som to išla skušat na mužovi a ten sa od smiechu skoro popišal,taky je tam steklivy.

cokolada

trdelnik a thinka, tym bodom myslite bod G, prostatu?
nema sa to nahodou zatlacit na miesto medzi penisom a gulkami (aby sa oddialil vystrek..)?

pusa

Moja ja yijem s frajerom uz dva roky a na zaciatku mal taky isty problem jak pises a co je horsie ma ho aj teraz, a asi sa to nikdy nezlepsi uz som skusala vselico. Takze nohy na plecia a utekaj od neho, lebo aj ked ho teraz milujes stale ti bude chybat poriadny sex.

lauraa

neviem, ci to tu uz niekto spomenul, nechce sa mi to citat cele, ale na trhu je kondom durex myslim, ze "performance" a ten ma v sebe gel, ktory to zarucene oddiali! Aj ked uz som pocula nazory muzov, ktori sa potom dokonca neurobili vobec, ale ja s mojim partnerom sme s tym boli velmi spokojni!

markketa

babulky toto je problem ktory chce naučit sa použivat mozok a dat rozkaz pohlav.organom.ale chce to vela času,neda sa to hned.moj muž mal tiež takyto problem kedysi a teraz už to dokaže ovladat ako chce a ako nam vyhovuje.patrim k ženam,ktore potrebuju tiež dlhšiu dobu nato,aby stoho niečo mali,preto sa musel naučit ovladat svoje zmysli.nieje to jednoduche!možnože chlap by to vysvetlil lepšie ako ja.skratka pri milovani nech dava pozor nato,že ked to nanho ide,nech si da pauzu,trebars taku,že bude propagovat oralny sex.ked sa to vnom stlmi,tak može zase pokračovat.a mysliet pri tom nato,že musi najprv ukojit ženu a potom seba.ten chlap si to musi uplne vsugerovat a naučit sa to použivat,ale fakt to chce trpezlivost a trening.alebo ešte jedna rada!dat si predpisat antikoncepciu,ak nedokaže to vzrušenie udržet,tak nech sa urobi a potom si dat ešte jedno kolo,mal by už niečo potom vydržat!