Umelci

sway.

Lucia1993 prepac nie nemam,ja mam k umelcom zvlastny vztah a urcite ich nevyhladavam :-)Len filozofov mam este ako tak rada,ale aj ti su monstra:-)Ved sama uvidis,ked sa moc zavrtas..si 93 rocnik?

Lucia1993

Hah. :) Ok, ten je v poho. A nemáš na pamäti niekoho, kto robil také obrazy, s olejomaľbou ako Harouni (tie jeho výrazy tvárí sú fakt užasné)? Nejaké portréty... :)

sway.

Lucia1993 ja som sama na hlavu a v kombinacii s umelcom to nebolo kompatibilne:-) Od byvaleho chcem uz len sportovcov,to mi je blizsie..A Rittstein je skvely akurat dosiahol slavu este aj za zivota..To nebyva dobre.A mozes ist aj viac do minulosti ,uzasny je napriklad Salvador Dali,ktory mimochodom tiez dosiahol slavu este za zivota:-)

Lucia1993

sway. - No, asi to nebolo bohvie čo, keďže je UŽ tvoje EX! ;D Nie, ja nechcem tvoriť, ale hrozne ma fascinujú niektoré obrazy... :) Fuu....je to zaujímavé...ten má teda fantáziu, ale na mňa sú trocha moc živé. :)

sway.

Lucia1993 umenie?hmmm ja som mala ex maliara.Nedoporucujem ;-) A ak mas ty v sebe chut tvorit,tak sa neupinaj na inych.Iba ta to rozmazna:-)A inak mozno by ta zaujal rittstein.
www.google.cz

Lucia1993

Pozeral si si ho? Áno, vypadá to ako machule, sú to postavy. Takže je to moderné umenie? :) Lebo ja sa v tom fakt nevyznám.

uhlie

Nepoznam toho umelca, ale ak robi moderne umenie, tak jeho obrazy pravdepodobne nevyjadruju nic. Su to asi len take machule.